Mapa

 Lotnisko Manchester

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Manchester albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Manchester. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Manchester na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Manchester oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Manchester. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Manchester. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Manchester, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Manchester. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Manchester, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Manchester.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Manchester.

Lotniska w pobliżu Manchesteru:

 Jakie linie lotnicze latają do Manchesteru

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Manchester

Adres:
Manchester International Airport,
Olympic House,
6th Floor,
Manchester M90 1QX UNITED KINGDOM

Tel:+44 (0)161 4893000
Faks:+44 (0)161 4893813

Witryna:

Właściciel:
Machester Airports Group

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:2° 16' 36'' W
Szerokość geograficzna:53° 21' 11'' N
Kod IATA:MAN
Kod ICAO:EGCC

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.