Zajmujemy się podróżami, a klienci są dla nas najważniejsi

Podróżuj tak, jak chcesz

Zaczęliśmy w 2003 r., aby stworzyć coś nowego. Chcieliśmy przedstawić wszystkie opcje lotu w jednym miejscu, prezentując prostą alternatywę dla skomplikowanych stron internetowych, które tylko utrudniały planowanie podróży.

Zaczynając od wyszukiwarki lotów, wraz z upływem czasu zajęliśmy obecną pozycję globalnego lidera w branży turystycznej. Każdego miesiąca szczycimy się liczbą ponad 100 mln osób z całego świata polegających na naszej aplikacji oraz stronie internetowej podczas planowania podróży — to doprawdy imponujący wynik!

Starając się maksymalnie uprościć podróż, pomagamy każdemu z użytkowników odnaleźć najlepsze opcje lotów, hoteli oraz wynajmu samochodów i zarezerwować idealny wyjazd.

Jednak na tym nie poprzestaniemy.

Naszym celem jest nadawanie tempa globalnej transformacji na rzecz nowoczesnej i zrównoważonej turystyki

Co rozumiemy przez nowoczesną podróż

Podróż to wolność. Dlatego planowanie i rezerwowanie wyjazdu powinno być proste i nie sprawiać kłopotu.

Wiemy, że szukasz najlepszych cen i jak najszerszych możliwości, aby wybrać dla siebie odpowiednią opcję. To dlatego nieustannie pracujemy, zapewniając najwyższą przejrzystość naszej aplikacji oraz strony internetowej.

Wybierz cel i termin podróży, a my zapewnimy najkorzystniejszą cenę z tysięcy stron bez konieczności dalszych poszukiwań. Zwróć również uwagę na wiele sposobów, w jakie możemy pomóc Ci odszukać wyjazd odpowiedni dla Twoich potrzeb, bez względu na charakter podróży i dostępny budżet.

Szukasz większego wyboru? Wyszukaj „Wszędzie”, aby zobaczyć, dokąd możesz się dostać w korzystnej cenie. Podróżujesz w konkretne miejsce? Skorzystaj z naszych alertów cenowych, aby dowiedzieć się o zmianie opłat.

Jeśli znasz już cel i termin podróży, w kilku prostych kroków dokonasz rezerwacji w naszej aplikacji lub na stronie internetowej w ponad 30 językach.

Co rozumiemy przez zrównoważoną turystykę

Podróżowanie to jedna z najwspanialszych przyjemności w życiu. Chcemy, żeby każde pokolenie mogło jej doświadczyć.

Prezentujemy Ci wszystkie opcje, zapewniając możliwość podjęcia odpowiedniej decyzji. Obejmuje to naszą etykietę „Ekologicznego wyboru”, która wyróżnia loty o niższej emisji CO2 — pomogliśmy już ponad 10 mln podróżnych wybrać lot o najniższej emisji.

To dopiero początek, lecz poważnie traktujemy zrównoważony rozwój i przyjmujemy odpowiedzialność. Kupujemy zrównoważone paliwa lotnicze (SAF), aby zrównoważyć każdą z podróży służbowych w Skyscanner. Jesteśmy zespołem poszukującym nowych sposobów odkrywania świata, korzystnych zarówno dla ludzi, jak i kierunków podróży.

Zdajemy sobie sprawę, że nie sprostamy temu wyzwaniu w pojedynkę. Dlatego współpracujemy z księciem Sussex oraz liderami branży, tworząc Travalyst. Wspólnie przyczyniamy się do zmian, starając się zapewnić przyszłym pokoleniom możliwość poznawania naszej planety.

Przekraczamy granice

Naszą misją jest zmiana sposobu podróżowania na całym świecie.

Nasze dotychczasowe osiągnięcia

2003

Spotkanie trojga przyjaciół pragnących opracować łatwy sposób na porównywanie lotów na zawsze odmieniło branżę. Powstaje Skyscanner!

2006

Wprowadzamy naszą popularną funkcję „Wyszukaj wszędzie”, opracowaną, aby prezentować użytkownikom najtańsze kierunki podróży.

2009

Działamy na całym świecie, a nasza strona internetowa obsługuje 30 języków.

2011

Wprowadzamy naszą aplikację, jeszcze bardziej ułatwiającą szybkie dokonanie rezerwacji.

2012

Tworzymy alerty cenowe, dostarczając podróżnym aktualnych informacji oraz powiadamiając o zmianach ceny lotu.

2013

Poza lotami wprowadzamy również wynajem samochodu.

2014

Następnie dodajemy hotele, umożliwiając użytkownikom zaplanowanie idealnej podróży.

2016

Zostaliśmy przejęci przez Ctrip (obecnie Trip.com Group) w transakcji wycenianej na 1,4 mld GBP. To największe dotąd w Europie nabycie firmy technologicznej w branży turystycznej.

2018

Organizacja konsumencka „Which?” przyznaje nam tytuł „Najlepszej usługi porównywania lotów”.

2019

Zdobywamy 100 mln użytkowników miesięcznie i za cel obieramy nadawanie tempa globalnej transformacji na rzecz nowoczesnej i zrównoważonej turystyki.

To Twój świat.
Z nami go odkryjesz.

Loty

Od krótkich wypadów po epickie wyprawy — znajdziesz tu najlepsze ceny spośród milionów lotów. Bez ukrytych opłat. Bez ukrytych prowizji.

Inteligentne filtry wyszukiwania, takie jak liczba przesiadek i czas rozpoczęcia, ułatwiają Ci odnalezienie idealnego lotu. Ponadto oferujemy mnóstwo porad pozwalających zaoszczędzić jeszcze więcej.

Znajdź swój lot

Hotele

Dotarcie na miejsce to jedynie część podróży. Jesteśmy tu, aby pomóc zorganizować Ci cały wyjazd, oferując wybór spośród milionów kwater z całego świata, od ekonomicznych po luksusowe.

W tym miejscu porównasz oferty największych operatorów. Dzięki naszym świetnym stawkom w najlepszych hotelach na świecie możesz zaoszczędzić jeszcze więcej.

Znajdź swój pokój.

Wynajem samochodu

Z nami znalezienie, porównanie i zarezerwowanie samochodu jest proste. Od rodzinnych SUV-ów po luksusowe kabriolety, otrzymasz świetną ofertę cenową na samochód każdego rodzaju.

Oceniamy każdą ofertę pod kątem zasad dotyczących paliwa, miejsca odbioru i ubezpieczenia, dzięki czemu możesz dokonać najlepszego wyboru.

Znajdź swój samochód

Nowy wygląd, więcej wyrazu

Wierzymy, że podróże mogą nas odmienić. A my możemy odmienić oblicze podróży.

Zobacz, co nowego