Warszawa

5 kwi 20206 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Łączna cena za 1 noc, 2 osoby dorosłe, 1 pokój
Ze wszystkimi podatkami i opłatami dodatkowymi, z wyjątkiem podatku miejskiego, jeśli obowiązuje.

Warszawa – jak każda stolica – przyciąga nie tylko miejscami znanymi z przewodników i telewizyjnych wiadomości. Ogólnoświatowe konferencje, centra nauki, wydarzenia kulturalne, a także zabytki i świątynie są atrakcyjne dla niemalże każdego turysty – od uczestnika biznesowych negocjacji, poprzez ciekawskie maluchy i spragnionych muzycznych doznań nastolatków, aż do seniorów, którzy z przyjemnością posłuchają koncertów chopinowskich w Parku Łazienkowskim. Oferta noclegowa miasta została przygotowana tak, by spełnić wymagania ich wszystkich.

Noclegi w Warszawie - gdzie warto się zatrzymać?

Śródmieście

Choć spotkać tu można niezliczone grupy turystów i wycieczki z całego świata, Śródmieście to przede wszystkim dzielnica, gdzie kwitnie życie biznesowe oraz ekonomiczne nie tylko stolicy, ale i całego kraju. Szklane i nowoczesne biurowce, siedziby najbardziej znaczących światowych i krajowych firm poprzetykane są pokaźnymi hotelami zazwyczaj o statusie czterech lub pięciu gwiazdek. Doskonałe dla biznesmenów, którzy po trudnym dniu negocjacji czy szkoleń z przyjemnością odpoczną w luksusowych warunkach. Oczywiście po wybornej kolacji w jednej z tutejszych topowych restauracji. W wolnych chwilach mogą oni odwiedzić Muzeum Narodowe, Salę Kongresową w Pałacu Kultury i Nauki czy przespacerować się do Ogrodów Saskich.

Praga Północ i Praga Południe

Kiedyś kraina lokalnych muzykantów i specyficznego praskiego klimatu, dziś prężny ośrodek sztuki i ulubiona lokalizacja galerii, w którym chętnie osadzane są wszelkiego typu działania kulturalne. Zaledwie o krok oddalone są miejsca związane z kulturą żydowską, polską, a także rosyjską. Na spragnionych doznań muzycznych i artystycznych czekają tu nietypowe kwatery prywatne i apartamenty w loftach, designerskie hostele czy hotele butikowe. Spodobają się innym podróżującym z plecakiem na plecach, a także młodym parom czy grupom przyjaciół podróżującym samochodem.

Mokotów

Mokotów to idealna lokalizacja dla każdego, kto chce poznać urok Łazienek Królewskich, zobaczyć pomnik Fryderyka Chopina czy Pałac Prezydencki. Niedaleki Park Dreszera i Park Królikarnia odkryją przed nami nieznane, zielone i spokojne oblicze stolicy. Z przyjemnością zatrzymają się tutaj rodziny z dziećmi, turyści uwielbiający aktywne zwiedzanie, a także dojrzali przyjezdni, których jedynie krótki spacer dzielić będzie od atrakcji okolicy. Poszukujący budżetowych rozwiązań wybierać tu mogą spośród noclegów studenckich, kwater prywatnych lub niewielkich hoteli. Osoby, które cenią sobie komfort i bliższą odległość do turystycznych atrakcji mogą wybrać nocleg w niewielkich, lecz nierzadko eleganckich apartamentach, a także w większych nawet 4-gwiazdkowych hotelach, już bliżej samych Łazienek.  

Najlepiej oceniane hotele w: Warszawa

od 238 zł
od 241 zł
od 408 zł

Co podróżni mówią o mieście Warszawa?

9,8
Maniacy historii
7,8
Smakosze
7,3
Podróżujące rodziny
7,2
Miłośnicy natury
6,9
Backpackers
Opinie użytkowników (145)
Sergiusz Novikov
Sergiusz Novikov
20.09.2019

Warszawa jest jednym z najpiękniejszych miast w Europie! Z niezwykle interesującą, dramatyczną, ale pozytywną i inspirującą historią.

NAZIM KARAOSMANOĞLU
NAZIM KARAOSMANOĞLU
20.08.2019

Ma cudownie czyste, aleje i ulice, mnóstwo terenów zielonych, wszędzie parki, 24-godzinny transport publiczny z różnymi opcjami transportu, wiele różnych kuchni i miasto nocnych. Ma cudownie czyste, szerokie ulice i ulice, mnóstwo terenów zielonych, wszędzie parki, 24-godzinny transport publiczny z różnymi opcjami transportu, wiele różnych kuchni i zachęcający do powrotu z historią, sztuką, muzyką i życiem nocnym. miasto.

Liiiz Q
Liiiz Q
02.05.2019

Zaskakująca struktura, bardzo efektowna i łatwa w nawigacji. Po prostu piękne miasto.

Andrea Włochy
Andrea Włochy
17.04.2019

Bardzo piękne miasto, czyste, grzeczne, bogate w historię .... itp Piękna Warszawa i cała Polska, która absolutnie zasługuje na wizytę bez pośpiechu .....

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Luty; średnia cena noclegu to wówczas 203 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Warszawa to Czerwiec, ze średnią ceną 264 zł za dobę.
Średnia cena noclegu w hotelu w miesiącu Marzec w zeszłym roku wynosiła 233 zł. To tyle samo, co średnia cena za dobę w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Warszawa przewidywana średnia temperatura w miesiącu Marzec to 3,0°C/37,3°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 24,8°C/76,6°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą -4,0°C/24,8°F.
Lotnisko położone najbliżej: Warszawa to Warszawa Chopina (WAW) (7,66 km). Inne pobliskie lotniska to: Warszawa Modlin (34,30 km)

Zaplanuj podróż do: Polska