Nasze pierwsze kroki w stronę zrów­no­wa­żo­ne­go rozwoju

Naszym celem uczyniliśmy nadawanie tempa globalnej transformacji na rzecz nowoczesnej i zrównoważonej turystyki. To dopiero początek naszej podróży, ale staramy się robić jak najwięcej. Oto niektóre ze zmian, jakie wprowadzamy.

Udostępniamy Ci bardziej ekologiczne opcje

Nasi klienci oczekiwali dodatkowych informacji dotyczących wpływu lotów na środowisko. Teraz podczas wyszukiwania zobaczysz etykietę „Ekologicznych wyborów” wyróżniającą loty o niższej emisji CO2. W ciągu ostatniego roku ponad 10 mln podróżnych wybrało lot o najniższej emisji.

Podróżuj świadomie

Łączymy branżę turystyczną‎‎‎

Kierowany przez sięcia Sussex Travalyst skupia światowych liderów branży, takich jak Trip.com Group, TripAdvisor, Booking.com i Visa. Połączyła nas wspólna pasja do podróży i przekonanie, że razem można stworzyć coś wartościowego.

Za pośrednictwem Travalyst pomagamy zapewnić dla przyszłych pokoleń pozytywną przyszłość kierunków podróży oraz miejscowych społeczności w każdej części świata. Od ochrony zasobów naturalnych po pomoc w zmniejszaniu obciążenia zatłoczonych miejsc docelowych i poszukiwanie skuteczniejszych sposobów redukcji oraz równoważenia emisji dwutlenku węgla związanych z podróżami.

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności wobec naszej planety oraz jej mieszkańców i wspólnie przyczyniamy się do zmian.

Przeczytaj o Travalyst

Przyjmujemy od­po­wie­dzial­ność

Chociaż jesteśmy globalną firmą — z oddziałami w Europie, Ameryce Północnej i Azji — ograniczamy do minimum służbowe loty dzięki wideokonferencjom.

Kiedy nie musimy lecieć do pracy, równoważymy wpływ na środowisko dzięki partnerstwu z SkyNRG. SkyNRG jest liderem globalnej branży zrównoważonych paliw lotniczych (SAF), dążącym do ograniczenia emisji CO2 nawet o 75%.

Więcej o zrównoważonym paliwie