Dlaczego Skyscanner?

Chcemy pokazać Ci świat. Od wyboru miejsca docelowego po wyszukanie najlepszej ceny, zapewniamy wszystkie opcje na wyciągnięcie ręki. W ten sposób skupiamy się na ułatwianiu podróżowania każdemu z nas. Po to, żeby planowanie i rezerwacja były łatwe, szybkie i przyjemne od początku do końca. Po to, żeby użytkownicy jak najlepiej wykorzystali budżet oraz podróż. A także po to, żeby nasza branża stała się bardziej przejrzysta i godna zaufania.

Ta idea przyświeca każdemu z naszych przedsięwzięć. Zawsze jesteśmy po Twojej stronie i jesteśmy dumni z miana najbardziej zaufanej wyszukiwarki turystycznej na świecie (nasi użytkownicy cenią nas wyżej niż strony takie jak Kayak, Momondo i Expedia*).

W jaki sposób stawiamy Cię na pierwszym miejscu:

Uzyskaj najlepszą cenę

Sprawdzamy ceny 1200 biur podróży — Ty już nie musisz. Zapisz się do alertów cenowych, a powiadomimy Cię niezwłocznie o zmianie ceny wybranego lotu. Możesz wówczas zdecydować, czy dokonać rezerwacji, czy nie.

Uczciwa cena

Pokazujemy Ci wyniki wyszukiwania ze wszystkich linii lotniczych — nawet gdy nie korzystamy na tym finansowo. Co więcej, jeśli podejrzewamy, że dostawcy usług nie są wobec Ciebie uczciwi, usuwamy ich z serwisu Skyscanner.

Po prostu korzystaj (nawet w podróży)

Użytkownicy cenią nas ze względu na łatwość korzystania i oszczędności — nasza aplikacja umożliwia Ci zaplanowanie całej podróży. Bez względu na to, czy szukasz lotów, hoteli, czy wynajmu samochodu (lub ich wszystkich), szybko zobaczysz dostępne opcje, w każdej chwili wrócisz do planowania i zapiszesz wszystkie szczegóły wyjazdu w jednym miejscu.

Zobacz, kto jest sprawdzony i godny zaufania

Podróżni oceniają na naszej stronie własne doświadczenia z liniami lotniczymi i biurami podróży online, ułatwiając Ci wybór najlepszych z nich. Przekazujemy ocenianym te opinie, aby mogli wprowadzić usprawnienia i dostarczać użytkownikom odpowiedniej jakości usługi.

Bez pośpiechu

Nigdy nie wykorzystujemy Twoich danych do podwyższenia cen ani tworzenia sztucznego popytu. Zawsze pokazujemy rzeczywistą cenę i nie ponaglamy Cię do dokonania rezerwacji. Bez nieprzyjemnych niespodzianek i ukrytych opłat.

Odkrywaj świat. Z każdej lokalizacji.

Dokąd się udać? Kiedy? Możliwości są nieograniczone. Nasza funkcja wyszukiwania „Wszędzie” każdego miesiąca inspiruje ponad 13 mln podróżnych, przedstawiając najkorzystniejsze przeloty z wybranego lotniska.

Wybierz, gdzie się zatrzymasz

Zaoszczędź na noclegu i na lotach. Współpracujemy z największymi markami w branży turystycznej i przedstawiamy Ci wyjątkowe oferty najlepszych hoteli na świecie.

Uśmiech i w drogę

Ta sama łatwość rezerwacji lotów obowiązuje w przypadku wynajmu samochodu. Oceniamy każdą ofertę pod kątem zasad dotyczących paliwa, miejsca odbioru i ubezpieczenia, dzięki czemu możesz dokonać najlepszego wyboru.

Porady i wskazówki ekspertów

Już od 2003 roku wyszukujemy najlepsze loty i dzielimy się swoją wiedzą. Dzięki ofertom łączonym możesz łączyć i dopasowywać loty, aby uzyskać najlepszą ofertę, na przykład wylatując jedną linią, a wracając inną.

Podróżuj świadomie

Sprawdź naszą etykietę „Ekologicznego wyboru”, która wyróżnia loty o niższej emisji CO2. Pomogliśmy już ponad 10 mln podróżnych wybrać lot o najniższej emisji.

Twoje dane, Twój wybór

Nigdy nie wykorzystujemy Twoich danych do ukrycia informacji ani skłonienia Cię do dokonania niechcianej rezerwacji. Twoje dane osobowe są właśnie takie — Twoje. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj nasze zasady dotyczące plików cookie oraz ochrony prywatności.

Jesteśmy dla Ciebie

Podróż nie zawsze przebiega zgodnie z planem, ale robimy wszystko, aby pomóc. Nasze przyjazne zespoły wsparcia są dostępne przez cały tydzień, oferując pomoc w 29 językach.