Mapa

Tanie loty z Lotniska Rzeszów

Port lotniczy Rzeszów-Jasionka (RZE) to międzynarodowe lotnisko położone we wsi Jasionka nieopodal Rzeszowa. Przy lotnisku działa Ośrodek Kształcenia Lotniczego wyposażony w nowoczesny symulator lotu.

Jak się tam dostać?

Lotnisko Jasionka jest położone w odległości około dziesięciu kilometrów od centrum Rzeszowa. Trasę z miasta na lotnisku lub z powrotem najłatwiej odbyć autobusem MPK Rzeszów linii L lub MKS Rzeszów linii 224, których rozkłady są ułożone tak, żeby pasowały do godzin przylotów i odlotów. Do lotniska można też w dogodny sposób dostać się samochodem lub taksówką jadąc drogą krajową nr 9, autostradą A4 i drogą ekspresową S19.

Gdzie można stąd polecieć i jakimi liniami?

Z Lotniska Rzeszów-Jasionka można polecieć w jedenastu kierunkach w siedmiu różnych krajach. Z Eurolotem można się stąd dostać do na lotnisko Paryż-Beauvais i sezonowo na Rzym-Fiumicino.  Z LOT-em można polecieć z Rzeszowa na Okęcie, z Lufthansą do Frankfurtu, z Ryanair do Dublina, na lotnisko East Midlands, Londyn-Luton, Londyn-Stansted, Manchester, Oslo-Rygge i sezonowo do Bristolu. Czartery latają z Jasionki do Egiptu, Bułgarii, Tunezji, Turcji i Grecji.

Na lotnisku

Lotnisko Rzeszów-Jasionka jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znajdują się tu także stanowiska wypożyczania samochodów, parking dla pasażerów oraz kaplica otwarta w godzinach pracy lotniska. 

Możesz polecieć w inne miejsce? Sprawdź pobliskie lotniska, aby więcej zaoszczędzić.

Lotniska w pobliżu: Rzeszów

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.