Połączeni miłością do podróży

Nigdy nie stoimy w miejscu

Jesteśmy grupą utalentowanych entuzjastów z całego świata. Nie boimy się innowacji ani odkrywania nowości. Staramy się ulepszać rozwiązania dla wszystkich, zajmując się istotnymi problemami podróży.

Należący do rodziny Trip.com Group serwis Skyscanner działa niezależnie i szybko się rozwija — nasze biura znajdują się w Europie, Ameryce Północnej oraz Azji.

Ponad 1000

pracowników

50

narodowości

10 oddziałów

na całym świecie

Nasza kultura

Każdego dnia...

Staramy się działać na rzecz planety i jej mieszkańców

Słuchamy, wspieramy i zastanawiamy się, jak radzić sobie z wyzwaniami podróży

Współ­pra­cu­je­my, skupiając się na dłu­go­ter­mi­no­wym partnerstwie, a nie na jednorazowym sukcesie

Angażujemy się w ułatwianie ludziom podejmowania lepszych i szybszych decyzji dotyczących podróży

Poznaj zespół kierujący zmianami

Bryan

Bryan
Dove

CEO

Bryan urodził się w Stanach Zjednoczonych. Mieszka w Zjednoczonym Królestwie (wcześniej w Kanadzie, Indiach, Tajlandii i Chinach) i wie co nieco o podróżowaniu. Wcześniej zajmował kluczowe stanowiska w firmach Microsoft, Amazon i Skype. W 2015 roku dołączył do firmy Skyscanner, prowadząc i rozwijając każdą z jej części, takich jak dział produktu, inżynierii, analizy danych, projektów oraz infrastruktury. Stanowisko CEO objął w 2018 r.

Ruth

Ruth
Chandler

Dyrektor ds. kadrowych

Ruth jest przekonana, że to „wyjątkowi ludzie tworzą wyjątkowe produkty”, dlatego wraz z podległymi zespołami skupia się na wsparciu i rozwoju ponad 1000 wspaniałych osób tworzących Skyscanner — każdej z odmienną wiedzą i perspektywą — w biurach firmy mieszczących się w Europie, Ameryce Północnej oraz Azji.

Joanna

Joanna
Lord

Dyrektor ds. marketingu

Joanna ma obsesję na punkcie trzech rzeczy — start-upów, marketingu online i kawy. Misją jej bogatej kariery zawsze pozostawało budowanie doskonałych, wpływowych marek, łączenie nas w wyjątkowej atmosferze oraz osiąganie wielkich celów.

Stuart

Stuart
Middleton

Dyrektor handlowy

Stuart zajmował wiele stanowisk podczas dziesięcioletniej kariery w Skyscanner. Obecnie prowadzi dział handlowy, odpowiadając za zagwarantowanie najlepszych ofert wszystkim podróżnym i na każdym rynku.

George

George
Goodyer

Dyrektor ds. technologii

Technologia stanowi podstawę naszej misji dostarczania najlepszych na świecie rozwiązań podróżnych. George przewodniczy zespołowi inżynierów oraz naukowców wykorzystujących posiadaną wiedzę i umiejętności, aby nie zawieść zaufania pokładanego w nas przez podróżnych na całym świecie.

Colin

Colin
McLellan

Dyrektor finansowy

Zanim objął to stanowisko, Colin pełnił obowiązki CEO japońskiego oddziału Skyscanner, zajmował się aspektami finansowymi włączenia firmy do Ctrip (obecnie Trip.com Group) w 2016 roku, a także wprowadzeniem naszego nagradzanego, globalnego programu akcji pracowniczych.

Steven

Steven
Pang

Wiceprezes ds. zarządzania produktem

Steven dołączył do zespołu, gdy założone przez niego w Chinach biuro podróży zostało przejęte przez Skyscanner. Pomógł nam rozszerzyć międzynarodową obecność. Koncentruje się na rozwijaniu nowych produktów i przedsięwzięć dla naszej firmy.

Filip

Filip
Filipov

Wiceprezes ds. strategii

Filip prowadził kilka działów w firmie Skyscanner, od produktów podażowych B2B po reklamy i hotele. Obecnie poświęca czas na planowanie kolejnych celów Skyscanner — określa nowe możliwości działania i strategie rozwoju.

Piero

Piero
Sierra

Wiceprezes ds. zarządzania produktem

Piero osiągnął zawodowy sukces, dostarczając światowej klasy produkty konsumpcyjne. Wniósł to samo zaangażowanie do firmy Skyscanner, pomagając nam stać się firmą z branży turystycznej, która stawia podróżnych na pierwszym miejscu.

Rob

Rob
Miller

Radca prawny i sekretarz przedsiębiorstwa

Rob ma doświadczenie w zakresie kierowania zespołami zajmującymi się opracowaniem przepisów prawnych i porządkowych w szybko rozwijających się przedsiębiorstwach wymagających dostosowania oferty do nowych klientów. Potrafi też zadbać o rozwój tych zespołów.

Gareth

Gareth
Williams

Współzałożyciel i prezes zarządu

Wraz z dwojgiem przyjaciół Gareth założył firmę Skyscanner w 2003 roku, aby zaoferować prosty sposób porównywania cen lotów. Wówczas był to zwykły arkusz kalkulacyjny, jednak choć Skyscanner dawno wyrósł z zapasowej sypialni Williamsa, nie zapomniano o głównym celu, jakim jest ułatwianie każdemu podróży.

Dołącz do nas w przygodzie życia

Jesteśmy grupą utalentowanych entuzjastów z całego świata pragnących ułatwiać podróżowanie każdemu z nas. Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz wszystkie oferty pracy