Połączeni miłością do podróży

Nigdy nie stoimy w miejscu

Jesteśmy grupą utalentowanych entuzjastów z całego świata. Nie boimy się innowacji ani próbowania nowych rzeczy. Staramy się ulepszać rozwiązania dla wszystkich, stawiając czoła trudnym problemom związanym z podróżami.

Należący do rodziny Trip.com Group serwis Skyscanner działa niezależnie i szybko się rozwija – nasze biura znajdują się w Europie, Ameryce Północnej oraz Azji.

Ponad 1000

pracowników

50

narodowości

10 oddziałów

na całym świecie

Nasza kultura

Każdego dnia...

Staramy się działać na rzecz planety i jej mieszkańców

Słuchamy, wspieramy i zastanawiamy się, jak radzić sobie z wyzwaniami związanymi z podróżami

Współ­pra­cu­je­my, skupiając się na dłu­go­ter­mi­no­wym partnerstwie, a nie na jednorazowym sukcesie

Angażujemy się w ułatwianie ludziom podejmowania lepszych i szybszych decyzji dotyczących podróży

Poznaj zespół kierujący zmianami

Moshe
Rafiah

CEO

Moshe studiował prawo. Był też dobrze zapowiadającym się futbolistą. Okazało się jednak, że jest prawdziwym specjalistą, jeśli chodzi o technologię w branży turystycznej. W 2000 roku założył Travelfusion, a teraz jest CEO obu firm. Zależy mu, żeby Skyscanner odniósł sukces jako lider globalnej zmiany prowadzącej do nowoczesnego i zrównoważonego modelu podróży.

Ruth
Chandler

Dyrektor ds. Kadrowych

Ruth jest przekonana, że to „wyjątkowi ludzie tworzą wyjątkowe produkty”, dlatego wraz z podległymi zespołami skupia się na wspieraniu i rozwijaniu ponad 1000 wspaniałych osób tworzących Skyscanner – każdej z odmienną wiedzą i perspektywą – w biurach firmy mieszczących się w Europie, Ameryce Północnej oraz Azji.

Joanna
Lord

Dyrektor ds. Marketingu

Joanna ma obsesję na punkcie trzech rzeczy – start-upów, marketingu online i kawy. Misją jej bogatej kariery zawsze jest budowanie doskonałych, wpływowych marek, łączenie nas w wyjątkowej atmosferze oraz osiąganie wielkich celów.

Stuart
Middleton

Dyrektor Handlowy

Stuart zajmował wiele stanowisk podczas ponad dziesięcioletniej pracy w Skyscanner. Obecnie prowadzi Dział Handlowy, odpowiadając za zagwarantowanie najlepszych ofert wszystkim podróżnym i na każdym rynku.

George
Goodyer

Dyrektor ds. Technologii

Technologia stanowi podstawę naszej misji dostarczania najlepszych na świecie rozwiązań związanych z podróżami. George przewodniczy zespołowi techników oraz naukowców wykorzystujących posiadaną wiedzę i umiejętności, aby nie zawieść zaufania pokładanego w nas przez podróżnych na całym świecie.

Kris
Beyens

Dyrektor Finansowy (CFO)

Po ponad 20 latach pracy w eBay i GE Kris wie, jak lubiane firmy mogą rozwijać się na całym świecie, nie tracąc z widoku swojego celu. Jako CFO koncentruje się na liczbach, poczynając od 100 mln podróżnych korzystających z serwisu Skyscanner co miesiąc.

Steven
Pang

Starszy Wiceprezes ds. Produktów

Steven dołączył do zespołu, gdy założone przez niego w Chinach biuro podróży zostało przejęte przez Skyscanner, pomagając nam rozszerzyć naszą międzynarodową obecność. Koncentruje się na rozwijaniu nowych produktów i przedsięwzięć dla naszej firmy.

Piero
Sierra

Dyrektor ds. Produktów

Piero osiągnął zawodowy sukces, dostarczając światowej klasy produkty konsumpcyjne. Wniósł to samo zaangażowanie do firmy Skyscanner, pomagając nam stać się firmą z branży turystycznej, która stawia podróżnych na pierwszym miejscu.

Rob
Miller

Dyrektor ds. Prawnych

Rob jest Dyrektorem Prawnym z dużym doświadczeniem technicznym i odpowiada za nasze funkcje prawne, regulacyjne i public affairs na całym świecie. Dzięki Skyscanner może rezerwować wyjazdy i oglądać na żywo mecze Arsenal, gdziekolwiek grają!

Dołącz do nas w przygodzie życia!

Jesteśmy grupą utalentowanych entuzjastów z całego świata pragnących ułatwiać podróżowanie każdemu z nas. Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz wszystkie oferty pracy