Mapa

Tanie loty Rzeszów - Düsseldorf

Najlepsze oferty lotów last minute

Pragniesz spontaniczności? Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować wyjazd. Oto wybrane przez nas najlepsze loty last minute do: Düsseldorf.
Tylko najniższe szacowane ceny. Znaleziono w ciągu ostatnich 14 dni.

Informacje o locie z: Rzeszów do: Düsseldorf

Najtańszy bilet w obie strony w zeszłym miesiącu

398 zł

Linie latające bezpośrednio

0

Średni czas lotu, całkowita odległość: 1103 km

3 h 45 min

Najbardziej popularna linia lotnicza w zeszłym miesiącu

Lufthansa

Düsseldorf International i Weeze

2 lotniska

Często zadawane pytania

Są 2 lotniska w mieście Düsseldorf: Düsseldorf International i Weeze.
Najlepsza znaleziona w serwisie Skyscanner cena lotu z: Rzeszów do: Düsseldorf wynosi 398 zł. Znaleziona została poprzez sprawdzenie ofert różnych linii lotniczych i jest najniższą ceną w całym miesiącu.
Średni czas lotu z: Rzeszów do: Düsseldorf wynosi 3 h 45 min.
Żadna linia lotnicza nie lata bezpośrednio z: Rzeszów do: Düsseldorf.

Informacje aktualne na sierpień 2016

Linie lotnicze na trasie Rzeszów - Düsseldorf

Na razie żadne linie lotnicze nie oferują bezpośrednich połączeń na trasie Rzeszów-Düsseldorf. Możliwe są natomiast połączenia z przesiadką. Mają je w swojej ofercie tacy przewoźnicy jak Lufthansa czy LOT. Z Lufthansą przesiadka najprawdopodobniej będzie w Monachium, a z LOT-em w Warszawie.

Terminal wylotów w Rzeszowie

Port lotniczy Rzeszów to międzynarodowe lotnisko położone we wsi Jasionka. Znajduje się ona około dziesięć kilometrów od Rzeszowa. Aby dostać się z miasta na lotnisko można wybrać połączenie autobusem MPK Rzeszów linii L lub MKS Rzeszów linii 224. Ich rozkłady są ułożone tak, żeby pasowały do godzin przylotów i odlotów. Jeśli wolisz na lotnisko dojechać samochodem lub taksówką, wybierz trasę przez drogę krajową nr 9, autostradę A4 i drogę ekspresową S19.

Przed odlotem zagranicę z lotniska Rzeszów-Jasionka pasażerowie powinni zgłosić się do odprawy nie później niż dwie godziny przed odlotem. Port lotniczy jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znajdują się tu także stanowiska wypożyczania samochodów, parking dla pasażerów oraz kaplica otwarta w godzinach pracy lotniska.

Terminal przylotów w Düsseldorfie

Połączenia z Düsseldorfem obsługują dwa główne lotniska: Międzynarodowe Lotnisko Düsseldorf (DUS) i lotnisko Weeze (NRN), ale lecąc z Rzeszowa najprawdopodobniej wylądujesz na tym pierwszym.

Port lotniczy Düsseldorf jest jednym z największych lotnisk w Niemczech. Znajduje się sześć kilometrów od centrum miasta, w pobliżu węzłów autostradowych Zagłębia Ruhry. Aby wydostać się z lotniska można wynająć samochód  i odbyć podróż do miasta na własną rękę.

W pobliżu lotniska znajduje się także stacja kolejowa, z której odjeżdżają pociągi do miasta. Podróż liniami S7 czy S11 zajmuje zaledwie dwanaście minut, a bilety kosztują 2,5 euro. Można też do Düsseldorfu dojechać autobusem lub taksówką.

Informacje praktyczne

Polacy mogą podróżować do Niemiec legitymując się tyko dowodem lub paszportem. Wizy nie są wymagane. Pamiętaj, żeby stawić się na lotnisku wystarczająco wcześnie przed odlotem, żeby na spokojnie się odprawić i przejść kontrolę bezpieczeństwa.

Czego spodziewać się po przylocie?

W przeciwieństwie do Polski, Niemcy należą do unii walutowej, dlatego przed wyjazdem do  Düsseldorfu pamiętaj o kupieniu euro. Jednak nawet jeśli tego nie zrobisz, na miejscu w wielu miejscach możesz płacić kartą. Niestety, podróżując z Rzeszowa trzeba się przygotować na sporo wyższe ceny. Za obiad w restauracji zapłacisz tu prawie sto dziewięćdziesiąt procent więcej, za zakupy spożywcze sto osiemdziesiąt procent więcej, a za przejazd taksówką około cztery razy więcej.

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.