Mapa

Tanie loty Kraków-Oslo

Najlepsze oferty lotów last minute

Pragniesz spontaniczności? Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować wyjazd. Oto wybrane przez nas najlepsze loty last minute do: Oslo.
Tylko najniższe szacowane ceny. Znaleziono w ciągu ostatnich 14 dni.

Informacje o locie z: Kraków do: Oslo

Najtańszy bilet w obie strony w zeszłym miesiącu

87 zł

Linie latające bezpośrednio

2

Loty w tygodniu

17

Średni czas lotu, całkowita odległość: 1206 km

2 h 5 min

Najbardziej popularna linia lotnicza w zeszłym miesiącu

Norwegian

Oslo-Gardermoen i Sandefjord Torp

2 lotniska

Często zadawane pytania

Są 2 lotniska w mieście Oslo: Oslo-Gardermoen i Sandefjord Torp.
Najlepsza znaleziona w serwisie Skyscanner cena lotu z: Kraków do: Oslo wynosi 87 zł. Znaleziona została poprzez sprawdzenie ofert różnych linii lotniczych i jest najniższą ceną w całym miesiącu.
Średni czas lotu z: Kraków do: Oslo wynosi 2 h 5 min.
2 linie lotnicze latają bezpośrednio z: Kraków do: Oslo.
Według stanu na Wrzesień, jest/są 17 loty(-ów) w tygodniu z: Kraków do: Oslo.

Informacje aktualne na dzień 31.10.2016

Linie lotnicze

Z Krakowa do Oslo dolecisz bez przesiadek. Wybierz lot linią lotniczą Norwegian – wyloty odbywają się codziennie, dwa razy na dobę w piątki i poniedziałki oraz raz na dobę w pozostałe dni tygodnia. W styczniu, lutym oraz lipcu 2017 roku nie funkcjonuje połączenie sobotnie.

Odprawa

Odprawa biletowo-bagażowa rozpoczyna się od 2 godzin przed odlotem, a kończy na 40 minut przed planowaną godziną odlotu. Podróż z Krakowa do Oslo wymaga okazania jedynie dowodu osobistego. Zamiast dowodu możesz okazać paszport, ale nie jest on niezbędny.

Lotnisko w Krakowie

Kraków posiada jedno lotnisko – port lotniczy Kraków Balice im. Jana Pawła II. Balice to drugie pod względem wielkości ruchu pasażerskiego lotnisko w kraju. Wszystkie wyloty i przyloty realizowane są tutaj w jednym nowoczesnym terminalu. Czekają na lot możesz tu skorzystać z oferty kilku sklepów, kawiarni i restauracji.

Lotnisko w Oslo

Port lotniczy Oslo Gardermoen to jedno z trzech lotnisko Oslo i jednocześnie najbardziej ruchliwe lotnisko w kraju. Posiada jeden terminal i jest oddalone od centrum o 48 kilometrów. Do miasta dotrzesz stąd bez większych trudności. Wybierz szybką podróż pociągiem lub autobusem, na przykład Airport Express Coach (SAS Flybussen), który kursuje co 20 minut.

Kraków vs. Oslo – strefy czasowe, pogoda, średnie koszty

Kraków i Oslo znajdują się w tej samej strefie czasowej.

W obu miastach panuje również podobna średnia temperatura. W lecie, w ciepłym lipcu i sierpniu w Oslo spodziewaj się do 22°C, zimą – w grudniu i styczniu – średnio -7°C. W analogicznych okresach termometry w Krakowie wskazują 24°C oraz -5°C.

W Oslo za to znacznie wyższe są ceny, średnio o 170%. Koszt wizyty w tutejszej restauracji potrafi być wyższy nawet o 450%! Za lunch zapłacisz tu 180kr (86zł), za trzydaniową kolację dla dwóch osób około 800kr (382zł, średniej klasy restauracja), a za posiłek fast food około 100kr (48zł). W Krakowie wydasz 18zł, 100zł oraz 18zł. Droższe są tu również napoje, kawa czy alkohol.

Podobnie droższy jest dojazd taksówką z centrum miasta na lotnisko. W Krakowie zapłacisz 40zł, a w Oslo wybierz taksówkę z góry określoną ceną. Pamiętaj o możliwych opłatach dodatkowych. Najmniej zapłacisz za rozpoczęcie podróży od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 rano do 17.00. Za rozpoczęcie poza tym godzinami opłata dodatkowa wynosi 200kr (96zł), za podróż w dzień świąteczny 300kr (144zł), za dodatkowe przystanki i postoje na trasie kolejne 100kr (48zł). Jeśli decydujesz się na podróż taksówką z taksometrem zapłacisz dodatkowo 90kr. Najlepiej po przylocie udaj się do stanowiska informacji w holu przylotów. Tu uzyskasz informację o ilości dostępnych taksówek i konkretnej opłacie. Wybierz m.in. korporację Oslo Taxi, Norgestaxi lub Taxi2. 

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.