Bruksela

2 lut 20203 lut 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Bruksela na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Bruksela lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Bruksela

od 490 zł
od 477 zł
od 614 zł

Co podróżni mówią o mieście Bruksela?

9,8
Maniacy historii
8,0
Miłośnicy nocnego życia
7,8
Podróżujące rodziny
7,6
Smakosze
7,4
Miłośnicy natury
Opinie użytkowników (364)
V K
V K
05.07.2019

Dlaczego chciałbyś pojechać do Brukseli. Oto kilka powodów. Zimni i nierozważni ludzie. Porty lotnicze mogą mieć losowe uderzenie i musisz zaplanować dodatkowe pieniądze, aby wydostać się z tego śmierdzącego kraju, aby wykonać alternatywne loty z Francji lub Holandii. Jeśli lubisz takie przygody, Bruksela to miejsce, w którym powinieneś być

Daniela Cruz
Daniela Cruz
28.02.2019

Doskonałe miejsce docelowe! Pełna kwadratów i rzeźb! Dużo historii! Czekolada

Kalee Fambrough
Kalee FambroughMiami
30.12.2017

Nie mogę wystarczająco polecić Brukseli! To raj dla smakoszy! Tak wiele pysznych rzeczy do spróbowania jak gofry, frytki i różne piwa! Zdecydowanie polecam!

Paolo Ibarra
Paolo IbarraSingapur
10.12.2017

Lubię to miasto. Poszedłem tam na weekendową wycieczkę i żałowałem, że nie mogę zostać dłużej. Było tak wiele rzeczy do zobaczenia i zrobienia. Jedzenie było wspaniałe, ludzie byli przyjaźni, a życie nocne było zabawne. Wypróbowałem niektóre z ich piw, gofrów i oczywiście czekoladek. Jeśli jestem w pobliżu Belgii, mogę się znowu zamachnąć na kolejną wizytę.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Styczeń; średnia cena noclegu to wówczas 465 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Bruksela to Wrzesień, ze średnią ceną 581 zł za dobę.
Średnia cena noclegu w hotelu w miesiącu Styczeń w zeszłym roku wynosiła 520 zł. To tyle samo, co średnia cena za dobę w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Bruksela przewidywana średnia temperatura w miesiącu Styczeń to 3,8°C/38,8°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 23,2°C/73,8°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 1,3°C/34,3°F.
Lotnisko położone najbliżej: Bruksela to Bruksela (BRU) (11,51 km). Inne pobliskie lotniska to: Antwerpia Deurne (38,52 km) Bruksela S. Charleroi (44,08 km)

Zaplanuj podróż do: Belgia