Mapa

Tanie loty Rzeszów - Gdańsk

Najlepsze oferty lotów last minute

Pragniesz spontaniczności? Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować wyjazd. Oto wybrane przez nas najlepsze loty last minute do: Gdańsk.
Tylko najniższe szacowane ceny. Znaleziono w ciągu ostatnich 14 dni.

Informacje o locie z: Rzeszów do: Gdańsk

Najtańszy bilet w obie strony w zeszłym miesiącu

378 zł

Linie latające bezpośrednio

0

Średni czas lotu, całkowita odległość: 532 km

2 h 20 min

Najbardziej popularna linia lotnicza w zeszłym miesiącu

LOT

Gdańsk

1 lotnisko

Często zadawane pytania

Jest jedno lotnisko w mieście Gdańsk: Gdańsk.
Najlepsza znaleziona w serwisie Skyscanner cena lotu z: Rzeszów do: Gdańsk wynosi 378 zł. Znaleziona została poprzez sprawdzenie ofert różnych linii lotniczych i jest najniższą ceną w całym miesiącu.
Średni czas lotu z: Rzeszów do: Gdańsk wynosi 2 h 20 min.
Żadna linia lotnicza nie lata bezpośrednio z: Rzeszów do: Gdańsk.

Loty z Rzeszowa do Gdańska

Informacje aktualne na listopad 2015

Linie lotnicze na trasie z Rzeszowa do Gdańska

Na trasie z Rzeszowa do Gdańska linie lotnicze nie oferują jeszcze lotów bezpośrednich. Przez Warszawę można jednak polecieć z liniami LOT lub Lufthansa. Nawet z przesiadką, podróż samolotem na tej trasie jest jednym z bardziej wygodnych i szybkich sposobów na pokonanie dystansu między tymi dwoma polskimi miastami.

Terminal wylotów wRzeszowie

Port lotniczy Rzeszów-Jasionka to międzynarodowe lotnisko położone we wsi Jasionka. Jest ona położona w odległości około dziesięciu kilometrów od centrum Rzeszowa. Na lotnisko najlepiej dojechać autobusem MPK Rzeszów linii L lub MKS Rzeszów linii 224, których rozkłady są ułożone tak, żeby pasowały do godzin przylotów i odlotów. Do lotniska można też w dogodny sposób dostać się samochodem lub taksówką jadąc drogą krajową nr 9, autostradą A4 i drogą ekspresową S19.

Lotnisko Rzeszów-Jasionka jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znajdują się tu także stanowiska wypożyczania samochodów, parking dla pasażerów oraz kaplica otwarta w godzinach pracy lotniska.

Terminal przylotów w Gdańsku

Port lotniczy Gdańsk-Rębiechowo jest zlokalizowany dziesięć kilometrów od centrum miasta. Trasę tę można pokonać własnym, bądź wynajętym samochodem, taksówką lub autobusem miejskim.

Informacje praktyczne

Loty krajowe zazwyczaj nie wymagają dużego zapasu czasu przed odlotem, szczególnie jeśli odprawisz się wcześniej przez internet. Przybycie na lotnisko Rzeszów-Jasionka półtorej godziny przed odlotem powinno w zupełności wystarczyć.

Czego spodziewać się po przylocie?

Podróż z Rzeszowa do Gdańska nie powinna wiązać się z szokiem kulturowym, choć oba miasta mają zupełnie odmienny charakter. Rzeszów to główne miasto Podkarpacia, w ostatnich latach rozwijające się w bardzo szybkim tempie. Gdańsk z kolei to główne centrum naukowe, gospodarcze i kulturowe północnej Polski, duży port handlowy i historyczne miejsce powstania NSZZ “Solidarność”.

Po dotarciu z południa Polski na jej północ, z pewnością można się spodziewać nieco innego klimatu: w Rzeszowie jest on zdeterminowany przez bliskość gór, a w Gdańsku przez obecność morza.

Po dotarciu z Rzeszowa do Gdańska podróży zauważą też różnice w cenach, choć będą się one różniły w zależności od rodzaju usług i towarów. Za obiad w restauracji w Gdańsku średnio zapłacisz o dwadzieścia procent więcej niż w Rzeszowie. Z kolei zakupy spożywcze są w Rzeszowie o dziesięć procent wyższe. Ceny taksówek w obu miastach są porównywalne z lekkim odchyleniem na niekorzyść Gdańska.

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.