Mapa

 Lotnisko Marsylia

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Marsylia albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Marsylia. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Marsylia na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Marsylia oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Marsylia. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Marsylia. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Marsylia, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Marsylia. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Marsylia, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Marsylia.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Marsylia.

Lotniska w pobliżu Marsylii:

 Jakie linie lotnicze latają do Marsylii

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Marsylia

Adres:
BP7 Aéroport,
F-13727 Marignane,
FRANCE

Tel:+33 (0)4 42141414
Faks:+33 (0)4 42142724

Witryna:

Właściciel:
Marseille Provence Chamber of Commerce and Industry

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:5° 12' 59'' E
Szerokość geograficzna:43° 26' 8'' N
Kod IATA:MRS
Kod ICAO:LFML

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.