Mapa

 Lotnisko Genewa

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Genewa albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Genewa. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Genewa na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Genewa oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Genewa. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Genewa. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Genewa, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Genewa. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Genewa, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Genewa.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Genewa.

Lotniska w pobliżu Genewy:

 Jakie linie lotnicze latają do Genewy

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Genewa

Adres:
PO Box 100,
Route de l'Aeroport 21,
CH-1215 Geneva 15,
SWITZERLAND

Tel:+41 (0)22 7177111
Faks:+41 (0)22 7984377

Witryna:

Właściciel:
Geneva International Airport

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:6° 6' 37'' E
Szerokość geograficzna:46° 14' 21'' N
Kod IATA:GVA
Kod ICAO:LSGG

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.