Mapa

 Lotnisko Cardiff

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Cardiff albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Cardiff. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Cardiff na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Cardiff oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Cardiff. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Cardiff. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Cardiff, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Cardiff. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Cardiff, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Cardiff.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Cardiff.

Lotniska w pobliżu Cardiff:

 Jakie linie lotnicze latają do Cardiff

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Cardiff

Adres:
Cardiff International Airport,
Cardiff,
Vale of Glamorgan CF62 3BD,
UNITED KINGDOM

Tel:+44 (0)1446 711111
Faks:+44 (0)1446 711675

Witryna:

Właściciel:
Cardiff International Airport Ltd.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:3° 20' 48'' W
Szerokość geograficzna:51° 23' 51'' N
Kod IATA:CWL
Kod ICAO:EGFF

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.