Mapa

 Lotnisko Clermont-Ferrand

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Clermont-Ferrand albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Clermont-Ferrand. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Clermont-Ferrand na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Clermont-Ferrand oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Clermont-Ferrand. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Clermont-Ferrand. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Clermont-Ferrand, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Clermont-Ferrand. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Clermont-Ferrand, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Clermont-Ferrand.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Clermont-Ferrand.

Lotniska w pobliżu Clermont-Ferrand:

 Jakie linie lotnicze latają do Clermont-Ferrand

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Clermont-Ferrand

Adres:
Rue Youri Gagarine,
F-63510 Aulnat,
FRANCE

Tel:+33 (0)4 73

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:3° 10' 3'' E
Szerokość geograficzna:45° 47' 8'' N
Kod IATA:CFE
Kod ICAO:KCFE

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.