Mapa

 Lotnisko Antofagasta

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Antofagasta albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Antofagasta. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Antofagasta na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Antofagasta oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Antofagasta. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Antofagasta. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Antofagasta, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Antofagasta. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Antofagasta, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Antofagasta.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Antofagasta.

Lotniska w pobliżu Antofagasta:

 Jakie linie lotnicze latają do Antofagasta

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Antofagasta

Adres:
Casilla 90,
Antofagasta,
CHILE

Tel:+56 (0)55 269077

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:70° 26' 34'' W
Szerokość geograficzna:23° 26' 21'' S
Kod IATA:ANF
Kod ICAO:SCFA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.