Mapa

Tanie loty Szczecin - Londyn

Najlepsze oferty lotów last minute

Pragniesz spontaniczności? Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować wyjazd. Oto wybrane przez nas najlepsze loty last minute do: Londyn.
Tylko najniższe szacowane ceny. Znaleziono w ciągu ostatnich 14 dni.

Loty bezpośrednie do: Londyn

Chcesz polecieć non stop do: Londyn? Pomożemy Ci znaleźć idealną trasę.

  • ŚREDNI CZAS PRZELOTU1 h 53 min
  • NAJTAŃSZY LOT BEZPOŚREDNI W OBIE STRONY78 zł
  • ŚREDNIO LOTÓW NA TYDZIEŃ6
LINIE LOTNICZE, KTÓRE LATAJĄ BEZPOŚREDNIO
Ryanair
Wyszukaj loty bezpośrednie

Informacje o locie z: Szczecin do: Londyn

Najtańszy bilet w obie strony w zeszłym miesiącu

78 zł

Linie latające bezpośrednio

1

Loty w tygodniu

5

Średni czas lotu, całkowita odległość: 1030 km

1 h 55 min

Najbardziej popularna linia lotnicza w zeszłym miesiącu

Ryanair

Londyn Heathrow, Londyn Gatwick, Londyn Stansted, Londyn Luton i inne

6 lotnisk

Często zadawane pytania

Jest 6 lotnisk w mieście Londyn: Londyn Heathrow, Londyn Gatwick, Londyn Stansted, Londyn Luton, Londyn City i Londyn Southend.
Najlepsza znaleziona w serwisie Skyscanner cena lotu z: Szczecin do: Londyn wynosi 78 zł. Znaleziona została poprzez sprawdzenie ofert różnych linii lotniczych i jest najniższą ceną w całym miesiącu.
Średni czas lotu z: Szczecin do: Londyn wynosi 1 h 55 min.
Jedna linia lotnicza lata bezpośrednio z: Szczecin do: Londyn.
Według stanu na Luty, jest 5 lotów w tygodniu z: Szczecin do: Londyn.

Informacje aktualne na dzień 31.12.2015

Linie lotnicze

Ruch lotniczy Londynu obsługuje sześć lotnisk: London Luton, London Stansted, London Gatwick, London Heathrow, London City oraz London Southend. Na pierwsze dwa z nich dolecisz ze Szczecina bezpośrednio.

Na lotnisko Londyn Luton dolecisz linią Wizz Air. Wyloty odbywają się we wtorki, czwartki i soboty, zawsze około południa. Na lotnisko Londyn Stansted dolecisz bezpośrednio linią Ryanair. Wyloty odbywają się codziennie, z wyjątkiem poniedziałków i piątków. Od połowy marca 2016 planowane jest uruchomienie codziennego połączenia.

Na niemal wszystkie pozostałe londyńskie lotniska dolecisz z jedną przesiadką. Jeśli planujesz podróż na lotnisko Gatwick wybierz połączenie Ryanair z przesiadką w Dublinie (wyloty we wtorki i soboty, późnym popołudniem) lub Norwegian z przesiadką w Oslo. Na lotnisko Heathrow dolecisz linią LOT z przesiadką w Warszawie, na lotnisko City lotem łączonym Ryanair i City Jet z przesiadką w Dublinie.

Lotnisko Southend to jedyny port lotniczy w Londynie, na który ze Szczecina dolecisz z minimum dwiema przesiadkami. Wygodnie będzie zdecydować się na lot łączony liniami Wizz Air i easy Jet z przesiadkami w Londynie Luton i Amsterdamie.

Odprawa

Odprawa biletowo-bagażowa rozpoczyna się od 2 godzin przed odlotem. Podróż ze Szczecina do Londynu wymaga okazania jedynie dowodu osobistego. Zamiast dowodu możesz okazać paszport, ale nie jest on niezbędny.

Lotnisko w Szczecinie

Port lotniczy Szczecin Goleniów im. NSZZ Solidarnośćposiada jeden terminal, w którym realizowane są zarówno przyloty, jak i odloty. Dla oczekujących pasażerów przygotowano niewielką ofertę punktów usługowych i gastronomicznych – znajdziesz tu dwa sklepy wolnocłowe oraz cztery punkty gastronomiczne, w tym dwie kawiarnie czy restaurację.

Lotniska w Londynie

Ruch lotniczy Londynu obsługuje aż sześć lotnisk: Stansted, Luton, Heathrow, Gatwick, City oraz Southend. Na lotniska Luton i Stansted funkcjonują ze Szczecina loty bezpośrednie.

Port lotniczy Londyn Lutonto czwarty największy port lotniczy Londynu. Posiada jeden terminal, z którego realizowane są zarówno odloty, jak i przyloty. Z łatwością dojedziesz stąd do centrum miasta. Co 10 minut z pobliskiej stacji Luton Airport Parkway Station odjeżdżają pociągi Thameslink. Do niej dowiozą Cię autobusy, a cała podróż do centrum zajmie nie dłużej niż 40 minut. Dodatkowo 60 razy na dobę kursują autobusy linii National Express – dowiozą Cię do Victoria Rail czy Baker Street. Jeśli chciałbyś dotrzesz do Cambridge wybierz linię 787, a do Northampton – 707. Przystanki znajdują się przed terminalem.

Port lotniczy Londyn Stanstedobsługuje 5 linii lotniczych w jednym terminalu. Do centrum dotrzesz stąd linią kolejową Stansted Express. Od stacji dzieli Cię doskonale oznakowany 2-minutowy spacer. Podróż na stację Liverpool Street trwa jedynie 47 minut, a pociągi kursują co kwadrans.

Szczecin vs. Londyn – strefy czasowe, pogoda, średnie koszty

Szczecin i Londyn znajdują się w innych strefach czasowych. Lądując cofnij zegarek o godzinę.

Pogoda i temperatury powietrza różnią się nieznacznie. W stolicy Wielkiej Brytanii w lipcu należy można spodziewać się temperatury do 22°C (w Szczecinie do 23°C), a w grudniu od 2 do 7°C (przy nawet -3°C w Szczecinie). Londyn to również miasto nieco mniej słoneczne i bardziej deszczowe. Latem ilość godzin nasłonecznienia wynosi tu 6 (w Szczecinie 7), lecie ilość dni deszczowych 12 (w Szczecinie 9-10)

Podobnie duże różnice cen dotyczą kosztów posiłków w restauracjach i transportu. W Londynie za lunch zapłacisz 13£ (79zł), a za trzydaniowy obiad dla osób w średniej klasy restauracji około 50£ (303zł), w Szczecinie jest to wydatek kolejno 20zł i 90zł.

Z kolei za przejazd z portu lotniczego do centrum miasta w Szczecinie zapłacisz około 130-170zł (35-50km), a w Londynie: 138£ (828zł, z lotniska Stansted) lub 122£ (732zł, z lotniska Luton).

 

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.