Mapa

Tanie loty Kraków - Stuttgart

Najlepsze oferty lotów last minute

Pragniesz spontaniczności? Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować wyjazd. Oto wybrane przez nas najlepsze loty last minute do: Stuttgart.
Tylko najniższe szacowane ceny. Znaleziono w ciągu ostatnich 14 dni.

Informacje o locie z: Kraków do: Stuttgart

Najtańszy bilet w obie strony w zeszłym miesiącu

84 zł

Linie latające bezpośrednio

0

Średni czas lotu, całkowita odległość: 781 km

2 h 50 min

Najbardziej popularna linia lotnicza w zeszłym miesiącu

Lufthansa

Stuttgart

1 lotnisko

Często zadawane pytania

Jest jedno lotnisko w mieście Stuttgart: Stuttgart.
Najlepsza znaleziona w serwisie Skyscanner cena lotu z: Kraków do: Stuttgart wynosi 84 zł. Znaleziona została poprzez sprawdzenie ofert różnych linii lotniczych i jest najniższą ceną w całym miesiącu.
Średni czas lotu z: Kraków do: Stuttgart wynosi 2 h 50 min.
Żadna linia lotnicza nie lata bezpośrednio z: Kraków do: Stuttgart.

Loty z Krakowa do Stuttgartu

Informacje użyte w tym tekście pochodzą z sierpnia 2015

Linie lotnicze na trasie z Krakowa do Stuttgartu

Z Krakowa do Stuttgartu dolecisz bezpośrednio z Germanwings. Masz też spory wybór lotów z przesiadką, obsługiwanych przez szeroką gamę przewoźników.

Podróżując z Germanwings z Krakowa do Stuttgartu wyruszać będziesz i lądować najprawdopodobniej na Terminalu nr 1 obu lotnisk.

Terminal wylotów Kraków-Balice

Zapewne ucieszy się fakt, że większość lokali usługowych na lotnisku w Krakowie znajdziesz właśnie w T1. Jest tu barek samoobsługowy Sky Bistro i kawiarnie. Przed kontrolą bezpieczeństwa możesz usiąść na kawę i ciastko w Sweet Point, a po kontroli, skorzystać z Coffee Minute (możesz zrelaksować się przy kawiarnianym stoliku lub kupić coś na wynos w punkcie „Express”).

Jeśli przed odlotem chcesz zrobić zakupy, również nie będziesz rozczarowany. W T1 jest spory wybór pamiątek i produktów pierwszej potrzeby: od kiosku z gazetami, po biżuterię z bursztynu (S&A Amber Jewellery), kosmetyki (HEAN, Aelia Beauty) i lokalne specjały (Krakowski Kredens), a także kilka sklepów wielobranżowych, gdzie znajdziesz dosłownie wszystko, co może przydać się w podróży.

Terminal przylotów Stuttgart

Lotnisko w Stuttgarcie jest w czołówce najważniejszych w Niemczech i od lat pełni funkcje dużego węzła komunikacyjnego, obsługującego wiele tanich linii lotniczych. Przylega do niego również powierzchnia targowa i wystawiennicza, przez co jest ono także ważnym celem podróży biznesowych. Liczy trzy terminale. Bezpośrednie loty z Krakowa, obsługiwane przez Germanwings najczęściej lądują w Terminalu 1, choć zdarza się, że linie korzystają też z dwóch pozostałych.

Jeśli nie miałeś wiele czasu przed wylotem, na lotnisku możesz jeszcze załatwić sporo spraw. Wybór usług i sklepów dostępnych w strefie otwartej jest spory, możesz więc zaopatrzyć się tu w kosmetyki, produkty pierwszej potrzeby oraz ubrania.

Z lotniska na dworzec główny z łatwością dostaniesz się bezpośrednim pociągiem (S-Bahn, linie S i S-3). Kursują one od 4:55 rano w tygodniu i 5:25 w weekendy do 0:25 co 10-20 minut w tygodniu i 30 minut w weekendy. Dokładną mapę połączeń kolejki znajdziesz tutaj. Przed wyjściem z terminali, na wysokości hali przylotów znajdziesz też dogodnie usytuowane przystanki autobusów lokalnych. Dokładny plan ich tras znajdziesz tutaj.

Informacje praktyczne

Ponieważ Niemcy należą do strefy Schengen, podróżując z Krakowa do Kolonii nie musisz mieć ze sobą paszportu. Przy odprawie wystarczy Ci ważny dowód osobisty. Wylatując, powinieneś być na lotnisku przynajmniej godzinę wcześniej, a jeśli planujesz nadać bagaż do luku, daj sobie półtorej godziny zapasu.

Czego spodziewać się po przylocie

Stuttgart uchodzi za drugie po Monachium, najzamożniejsze miasto w Niemczech. Znaczna część podróżnych przyjeżdża tu w interesach. Obiegowe opinie głoszą, że jest to miasto biznesmenów i pracoholików, co jest oczywiście przesadą, ale warto być jednak przygotowanym na dość wysokie koszty życia. Ceny często przewyższają inne, niemieckie miasta, jak również, oczywiście, te znane podróżnym z Krakowa. Mając to na uwadze, skorzystaj z dostępnego w Stuttgarcie szerokiego wyboru usług i zakwaterowania, by znaleźć coś w odpowiedniej dla siebie cenie i standardzie. Po przylocie, dobrze jest mieć też przy sobie trochę gotówki w Euro, którą można pobrać z kantoru przed wylotem lub w jednym w lotniskowych bankomatów.

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.