Mapa

Tanie loty Kraków-Gdańsk

Najlepsze oferty lotów last minute

Pragniesz spontaniczności? Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować wyjazd. Oto wybrane przez nas najlepsze loty last minute do: Gdańsk.
Tylko najniższe szacowane ceny. Znaleziono w ciągu ostatnich 14 dni.

Informacje o locie z: Kraków do: Gdańsk

Najtańszy bilet w obie strony w zeszłym miesiącu

115 zł

Linie latające bezpośrednio

2

Loty w tygodniu

10

Średni czas lotu, całkowita odległość: 486 km

1 h 10 min

Najbardziej popularna linia lotnicza w zeszłym miesiącu

LOT

Gdańsk

1 lotnisko

Często zadawane pytania

Jest jedno lotnisko w mieście Gdańsk: Gdańsk.
Najlepsza znaleziona w serwisie Skyscanner cena lotu z: Kraków do: Gdańsk wynosi 115 zł. Znaleziona została poprzez sprawdzenie ofert różnych linii lotniczych i jest najniższą ceną w całym miesiącu.
Średni czas lotu z: Kraków do: Gdańsk wynosi 1 h 10 min.
2 linie lotnicze latają bezpośrednio z: Kraków do: Gdańsk.
Według stanu na Wrzesień, jest/są 10 loty(-ów) w tygodniu z: Kraków do: Gdańsk.

 

Top wskazówka: Jeśli chcesz trzymać rękę na pulsie i dostawać powiadomienia o tanich lotach Kraków-Gdańsk, zapisz się na bezpłatny Alert Cenowy Skyscanner.

 

Linie lotnicze Kraków-Gdańsk

Najpopularniejszy lot: Kraków-Gdańsk LOT

Bezpośrednie loty Kraków-Gdańsk: LOT

Lot z przesiadką Kraków-Gdańsk: Lufthansa

Czas przelotu Kraków-Gdańsk: godzina (odległość Kraków- Gdańsk w linii prostej to czterysta osiemdziesiąt sześć kilometrów )

 

Lotnisko Kraków

 

Lotnisko Kraków-Balice to drugi największy międzynarodowy port lotniczy w Polsce. W 1995 roku nadano mu imię Jana Pawła II. Odprawa biletowo-bagażowa, kontrola bezpieczeństwa, odloty oraz przyloty realizowane są w nowej części Terminalu Pasażerskiego. Jeśli po dokonaniu wszystkich formalności zostanie Ci jeszcze czas przed odlotem, możesz skorzystać z oferty  licznych sklepów wolnocłowych, perfumerii, butików prasowych oraz sklepów z pamiątkami związanymi z Polską. Na terenie terminalu pasażerskiego można też przez kwadrans bezpłatnie korzystać z sieci bezprzewodowej o nazwie KRK Free WiFi. Port lotniczy Kraków jest zlokalizowany w miejscowości Balice, jedenaście kilometrów od centrum miasta.

 

Jak dojechać do lotniska Kraków:

 

- własnym samochodem autostradą A4

- autobusem linii numer 252, 208, a w nocy 902; cena biletu normalnego to 4 zł

- pociągiem; podróż trwa ok. piętnaście minut, a bilet normalny kosztuje 8 zł

- autokarem Neobus; bilet kosztuje 13 zł

Lotnisko Gdańsk

Lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy, często nazywane po prostu „Rębiechowo” to międzynarodowy port lotniczy obsługujący połączenia z Trójmiastem. Jest on zlokalizowany w dzielnicy Matarnia, którą dawniej nazywano właśnie Rębiechowo. Jest to około dziesięciu kilometrów od od centrum Gdańska, od Sopotu i około dwudziestu Gdyni.

Jak dojechać z lotniska do Gdańska:

- pociągiem Szybkiej Kolei Miejskiej kursującym na trasie Gdańsk-Wrzeszcz - Port Lotniczy - Gdynia Główna i Gdańsk Główny - Port Lotniczy – Kartuzy; koszt biletu normalnego to 3,50 zł

- autobusami miejskimi: linią 110 z przystanku Gdańsk-Wrzeszcz Dworzec PKP, 210 z Dworca Głównego w Gdańsku, a z Sopotu linią 122; działa też linia nocna N3; cena biletu normalnego to 3,20 zł

- własnym samochodem (z centrum Gdańska np. trasa przez Aleję Armii Krajowej w kierunku Obwodnicy Trójmiejskiej, zjechanie na węźle Gdańsk-Karczemki z Obwodnicą Trójmiejską S6 E28 na Szczecin, a na kolejnym węźle w Słowackiego)

- taksówką (ok. 40 zł)

Informacje praktyczne

Planując lot Kraków-Gdańsk, podróżny powinien zapakować paszport lub dowód osobisty. Wizy nie będą potrzebne na tej trasie. Warto pamiętać, żeby po wylądowaniu w Polsce przesunąć zegarek o godzinę do przodu. 

Dokładamy wszelkich starań, by dostarczać Wam najbardziej aktualne informacje. Ostatnio aktualizowaliśmy ten artykuł w listopadzie 2017 roku, dlatego w momencie, w którym go czytasz, niektóre dane (takie jak ceny lub dostępne środki transportu), mogły się zmienić.

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.