Mapa

 Lotnisko Strasburg

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Strasburg albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Strasburg. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Strasburg na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Strasburg oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Strasburg. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Strasburg. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Strasburg, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Strasburg. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Strasburg, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Strasburg.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Strasburg.

Lotniska w pobliżu Strasburga:

 Jakie linie lotnicze latają do Strasburga

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Strasburg

Adres:
F-67960 Entzheim,
FRANCE

Tel:+33 (0)3 88646767
Faks:+33 (0)3 88646932

Witryna:

Właściciel:
Chambre de Commerce et d’Industrie de Strasbourg et du Bas-Rhin

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:7° 37' 59'' E
Szerokość geograficzna:48° 31' 59'' N
Kod IATA:SXB
Kod ICAO:LFST

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.