Mapa

 Lotnisko Malatya

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Malatya albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Malatya. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Malatya na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Malatya oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Malatya. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Malatya. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Malatya, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Malatya. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Malatya, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Malatya.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Malatya.

Lotniska w pobliżu Malatya:

 Jakie linie lotnicze latają do Malatya

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Malatya

Adres:
Malatya,
TURKEY

Tel:+90 (0)422 3226957/326 47 37
Faks:+90 (0)422 3217475

Witryna:

Właściciel:
DHMİ (State Airports Authority)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:38° 5' 27'' E
Szerokość geograficzna:38° 26' 7'' N
Kod IATA:MLX
Kod ICAO:LTAT

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.