Mapa

Tanie loty Szczecin-Oslo

Najlepsze oferty lotów last minute

Pragniesz spontaniczności? Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować wyjazd. Oto wybrane przez nas najlepsze loty last minute do: Oslo.
Tylko najniższe szacowane ceny. Znaleziono w ciągu ostatnich 14 dni.

Informacje o locie z: Szczecin do: Oslo

Najtańszy bilet w obie strony w zeszłym miesiącu

118 zł

Linie latające bezpośrednio

2

Loty w tygodniu

4

Średni czas lotu, całkowita odległość: 716 km

1 h 20 min

Najbardziej popularna linia lotnicza w zeszłym miesiącu

Norwegian

Oslo-Gardermoen i Sandefjord Torp

2 lotniska

Często zadawane pytania

Są 2 lotniska w mieście Oslo: Oslo-Gardermoen i Sandefjord Torp.
Najlepsza znaleziona w serwisie Skyscanner cena lotu z: Szczecin do: Oslo wynosi 118 zł. Znaleziona została poprzez sprawdzenie ofert różnych linii lotniczych i jest najniższą ceną w całym miesiącu.
Średni czas lotu z: Szczecin do: Oslo wynosi 1 h 20 min.
2 linie lotnicze latają bezpośrednio z: Szczecin do: Oslo.
Według stanu na Wrzesień, są 4 loty w tygodniu z: Szczecin do: Oslo.

Top wskazówka: Jeśli chcesz wiedzieć, na kiedy możesz zarezerwować tanie loty Szczecin-Oslo, wypróbuj funkcję Skyscanner „Alert Cenowy”

Linie lotnicze Szczecin-Oslo

  • Najpopularniejszy lot: Szczecin-Oslo Wizzair
  • Bezpośredni lot Szczecin-Oslo: Wizzair
  • Czas przelotu Szczecin-Oslo: ok. 1 godzina i 20 minut (odległość Szczecin-Oslo w linii prostej to około 716 kilometrów)

Lotnisko Szczecin

Leży 33 kilometry na północny wschód od centrum Szczecina. Należy do najmniejszych lotnisk międzynarodowych w Polsce i dysponuje jednym terminalem pasażerskim.

W hali głównej znajdziesz kawiarnię, kiosk i delikatesy. Kawy można się napić również w strefie odlotów. W terminalu znajdziesz też pokój matki z dzieckiem oraz kącik zabaw. 

Dostęp do Wi-Fi jest tu bezpłatny i nielimitowany.

Jak dojechać na lotnisko Szczecin?

  • Pociągiem. Przejazd z dworca Szczecin Główny zajmuje około 40 minut. Bilet kosztuje 13,90 zł
  • Busem. Jest kilka firm, oferujących transport na lotnisko. Większość z nich wyrusza z dworca PKS Szczecin. Ceny biletów zaczynają się od 15 zł
  • Taksówką. Opłata za przejazd to około 130-170 zł

Lotniska w Oslo

Norweską stolicę obsługują trzy Oslo Gardermoen, Oslo Rygge, Oslo Torp. Loty Szczecin - Oslo Wizzairem kończą się na trzecim z nich.

Lotnisko Oslo - Torp

Oddalone jest ono o aż sto dwadzieścia kilometrów na południe od Oslo i cztery kilometry od miejscowości Torp, gdzie mieści się najbliższa stacja kolejowa.

Na lotnisku znajdziesz nieduży, ale satysfakcjonujący wybór sklepów z norweskimi specjałami i pamiątkami. A także kilka barów i restauracji. Możesz skorzystać też z nielimitowanego dostępu do bezpłatnego Wi-Fi.

Jak dojechać na lotnisko Oslo Sandefjord-Torp?

Najprościej i najszybciej dotrzesz tu z centrum Oslo pociągiem NSB. Przejazd ze stacji Oslo S do Torp zajmie ci około półtorej godziny i kosztować będzie 273 korony. Z Torp na lotnisko dostaniesz się w 4 minuty specjalnym autobusem, którego rozkład dostosowany jest do godzin kursowania pociągów, a cena zawarta w bilecie kolejowym.

Możesz też wybrać podróż dalekobieżnym autobusem. Z dworca autobusowego w Oslo podróż zajmie ci niespełna dwie godziny i kosztować będzie 250 DKK (ok. 142 zł). Pamiętaj jednak, że podróż może znacznie wydłużyć się przez kapryśną pogodę i korki.

Informacje praktyczne

Podróżując ze Szczecina do Oslo możesz wylegitymować się ważnym dowodem osobistym zamiast paszportu. Po przylocie na miejsce nie musisz przestawiać zegarka.

Dokładamy wszelkich starań, by dostarczać Wam najbardziej aktualne informacje. Ostatnio aktualizowaliśmy ten artykuł we wrześniu 2017 roku, dlatego w momencie, w którym go czytasz, niektóre dane (takie jak ceny lub dostępne środki transportu), mogły się zmienić.

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.