COVID-19 (koronawirus) może mieć wpływ na Twoje plany podróży. Dokądkolwiek się udajesz, znajdziesz najnowsze porady tutaj.

Wiadomosci Rezerwuj najtańsze bilety lotnicze dzięki Alertom Cenowym Skyscanner

Wszystkie artykuły

Rezerwuj najtańsze bilety lotnicze dzięki Alertom Cenowym Skyscanner

Dzięki Alertom Cenowym możesz zawsze trzymać rękę na pulsie. Kiedy cena lotu, którym jesteś zainteresowany zmieni się, dostaniesz informację na skrzynkę e-mail. Alerty Cenowe Skyscanner są całkowicie bezpłatne. I możesz w każdej chwili z nich zrezygnować.

1. Dlaczego warto zapisać się na Alert Cenowy?

Ceny biletów mogą się szybko zmieniać, a jak są najkorzystniejsze, rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Gdy będziesz zapisany na Alert Cenowy, informacja o zmianie dotrze do Ciebie natychmiast. To pozwoli Ci podjąć decyzję, kiedy najlepiej dokonać rezerwacji.

2. Jak zapisać się na Alert Cenowy?

Przycisk Alert Cenowy pojawia się na ostatnim etapie wyszukiwania lotu. Wystarczy kliknąć i podać swój adres e-mailowy. Za każdym razem, kiedy cena lotu, który Cię interesuje ulegnie zmianie, automatycznie zostanie do Ciebie wysłane powiadomienie. Znajdziesz tam informację o tym, jak zmieniła się cena: wzrosła, czy spadła. Na tej podstawie możesz zdecydować, czy chcesz już zarezerwować bilet, czy wolisz się jeszcze wstrzymać.

Alerty cenowe Skyscanner

Uwaga! Żeby otrzymywać Alert Cenowy musisz zaznaczyć dokładne daty

3. Jak wybrać najlepszy moment na zrobienie rezerwacji?

Który moment jest najlepszy na zrobienie rezerwacji? Odpowiedź na to pytanie może budzić kontrowersje. Ale trafienie na najkorzystniejszy czas na kupno biletu nie musi przypominać gry w ruletkę. Zapisując się na Alerty Cenowe, będziesz mógł monitorować zmiany cen biletów i dokonywać rezerwacji wtedy, gdy są one najniższe.

Podróżuj „Wszędzie” z kultową funkcją Skyscanner

Skyscanner to wiodąca na świecie wyszukiwarka podróży, oferująca natychmiastowe porównanie milionów lotów, a także hoteli i wypożyczalni samochodów.