Mapa

 Lotnisko Mora-Siljan

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Mora-Siljan albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Mora-Siljan. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Mora-Siljan na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Mora-Siljan oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Mora-Siljan. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Mora-Siljan. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Mora-Siljan, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Mora-Siljan. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Mora-Siljan, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Mora-Siljan.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Mora-Siljan.

Lotniska w pobliżu Mora-Siljan:

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Mora-Siljan

Adres:
AB Dalaflyget,
Överstevägen 50,
784 63 Bor,
Sverige

Tel:0250-30175

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:14° 30' 40'' E
Szerokość geograficzna:60° 57' 28'' N
Kod IATA:MXX
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.