Mapa

 Lotnisko Bruksela

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Bruksela albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Bruksela. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Bruksela na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Bruksela oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Bruksela. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Bruksela. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Bruksela, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Bruksela. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Bruksela, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Bruksela.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Bruksela.

Lotniska w pobliżu Brukseli:

 Jakie linie lotnicze latają do Brukseli

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bruksela

Adres:
Brussels Airport NT 5,
Zaventem,
B-1930,
BELGIUM

Tel:+32 (0)2 7534200
Faks:+32 (0)2 7534250

Witryna:

Właściciel:
The Brussels Airport Company NV/SA

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:4° 29' 39'' E
Szerokość geograficzna:50° 54' 6'' N
Kod IATA:BRU
Kod ICAO:EBBR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.