Mapa

 Lotnisko Aitutaki

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Aitutaki albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Aitutaki. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Aitutaki na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Aitutaki oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Aitutaki. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Aitutaki. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Aitutaki, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Aitutaki. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Aitutaki, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Aitutaki.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Aitutaki.

Lotniska w pobliżu Aitutaki:

 Jakie linie lotnicze latają do Aitutaki

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Aitutaki

Adres:
PO Box 90,
Rarotonga,
COOK ISLANDS

Tel:+682 (00)31001
Faks:+682 (00)21890

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:159° 45' 0'' W
Szerokość geograficzna:18° 51' 0'' S
Kod IATA:AIT
Kod ICAO:KAIT

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.