Mapa

 Lotnisko Aalborg

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Aalborg albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Aalborg. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Aalborg na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Aalborg oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Aalborg. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Aalborg. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Aalborg, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Aalborg. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Aalborg, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Aalborg.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Aalborg.

Lotniska w pobliżu Aalborga:

 Jakie linie lotnicze latają do Aalborga

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Aalborg

Adres:
NY Lufthavnsvej 100,
DK-9400 Nørresundby,
DENMARK

Tel:+45 (0)98 171144
Faks:+45 (0)98 173684

Witryna:

Właściciel:
Aalborg Lufthavn a.m.b.a

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:9° 51' 0'' E
Szerokość geograficzna:57° 5' 35'' N
Kod IATA:AAL
Kod ICAO:EKYT

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.