Mapa

Tanie loty Rzeszów-Bristol

Najlepsze oferty lotów last minute

Pragniesz spontaniczności? Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować wyjazd. Oto wybrane przez nas najlepsze loty last minute do: Bristol.
Tylko najniższe szacowane ceny. Znaleziono w ciągu ostatnich 14 dni.

Loty bezpośrednie do: Bristol

Chcesz polecieć non stop do: Bristol? Pomożemy Ci znaleźć idealną trasę.

 • ŚREDNI CZAS PRZELOTU2 h 50 min
 • NAJTAŃSZY LOT BEZPOŚREDNI W OBIE STRONY158 zł
 • ŚREDNIO LOTÓW NA TYDZIEŃ3
LINIE LOTNICZE, KTÓRE LATAJĄ BEZPOŚREDNIO
Ryanair
Wyszukaj loty bezpośrednie

Informacje o locie z: Rzeszów do: Bristol

Najtańszy bilet w obie strony w zeszłym miesiącu

158 zł

Linie latające bezpośrednio

1

Loty w tygodniu

2

Średni czas lotu, całkowita odległość: 1739 km

2 h 50 min

Najbardziej popularna linia lotnicza w zeszłym miesiącu

Ryanair

Bristol

1 lotnisko

Często zadawane pytania

Jest jedno lotnisko w mieście Bristol: Bristol.
Najlepsza znaleziona w serwisie Skyscanner cena lotu z: Rzeszów do: Bristol wynosi 158 zł. Znaleziona została poprzez sprawdzenie ofert różnych linii lotniczych i jest najniższą ceną w całym miesiącu.
Średni czas lotu z: Rzeszów do: Bristol wynosi 2 h 50 min.
Jedna linia lotnicza lata bezpośrednio z: Rzeszów do: Bristol.
Według stanu na Luty, są 2 loty w tygodniu z: Rzeszów do: Bristol.

Top wskazówka: Jeśli chcesz wiedzieć, na kiedy możesz zarezerwować tanie loty Rzeszów – Bristol, wypróbuj funkcję Skyscanner „Alert Cenowy”.

Linie lotnicze Rzeszów – Bristol

 • Bezpośrednie loty: Rzeszów – Bristol Ryanair
 • Loty z przesiadką Rzeszów – Bristol: Lufthansa
 • Czas przelotu Rzeszów - Bristol: 2h 50minut

Lotniska w Rzeszowie

Loty Rzeszów - Bristol są dostępne z lotniska Rzeszów Jasionka.

Lotnisko Rzeszów Jasionka

Informacje: Port lotniczy Rzeszów Jasionka jest położony we wsi Jasionka, oddalonej od centrum Rzeszowa o 12 kilometrów. Jedyny terminal jest trzypoziomowy. Na poziomie 0 znajdziesz dwa kioski, stanowiska odprawy i stanowiska kontroli bezpieczeństwa. Na poziomie +1, już po odprawie, do dyspozycji masz trzy kawiarnie, dwie palarnie, sklepik z pamiątkami i dwa sklepy Baltony. Na terenie terminalu możesz również skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Odprawa: Odprawa biletowo-bagażowa rozpoczyna się od 2 godzin przed odlotem, a kończy na 40 minut przed planowaną godziną odlotu. Podróż z Rzeszowa do Bristolu wymaga okazania jedynie dowodu osobistego. Zamiast dowodu możesz okazać paszport, ale nie jest on niezbędny.

Jak dojechać na lotnisko Rzeszów?

 • Autobusem linii 51 lub 53 (MZK). Za bilet zapłacisz 4zł (kupisz go u kierowcy), podróż trwa 30 minut, częstotliwość: 15 kursów na dobę.
 • Autobusem linii 224 i 225 (MKS). Za bilet zapłacisz 3,50zł, podróż trwa 40 minut. Autobusy nie kursują w weekendy, uważaj na dodatkowe opłaty za bagaż.

Lotniska w Bristolu

Loty z Rzeszowa do Bristolu realizuje jedyne lotnisko w mieście – port lotniczy Bristol.

Lotnisko Bristol

Informacje: Lotnisko Bristol jest jedynym portem lotniczym miasta. Ma jeden terminal oddalony od centrum miasta o 13 kilometrów. To jedno z największych lotnisk w kraju, zwane jest bramą do południowo-zachodniej Anglii.

Jak dojechać z lotniska do Bristolu?

 • Autobusem dedykowanej linii Flyer Express. Cena biletu: 7£ (35zł), czas podróży: 30 minut, częstotliwość kursowania: co 8-15 minut. Autobus kursuje codziennie do centrum miasta.
 • Wynajętym samochodem.

Informacje praktyczne

Jeśli masz obywatelstwo polskie, podróżując do Bristolu korzystasz z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej. Na podstawie tego porozumienia, do wjazdu na teren Wielkiej Brytanii wystarczy dowód osobisty. Nie jest wymagana wiza ani pokazanie ważnego paszportu, pod warunkiem, że pobyt nie przekroczy stu osiemdziesięciu dni. Rzeszów i Bristol znajdują się w różnych strefach czasowych, po przylocie cofnij zegarek o godzinę.

Pogoda, ceny i atrakcje w Bristolu

Pogoda w Bristolu

Mówi się, że pogoda Bristolu jest najlepsza w całej Wielkiej Brytanii, jest to jedno z jej najcieplejszych i najbardziej słonecznych miast. Śnieg nie pada tu prawie nigdy. Latem w Bristolu spodziewaj się do 20°C, a zimą nawet 8°C. Bardzo zmienne i nieprzewidywalne są tutejsze wiosny, dzienne amplitudy powietrza są bardzo duże. Zwiedzanie Bristolu najlepiej jest zaplanować na czerwiec i lipiec.

Ceny i waluta w Bristolu

Walutą obowiązującą w Bristolu jest funt szterling. Jeśli planujesz przyjechać tu z gotówką, złotówki wymień jeszcze w Polsce. Przy większych kwotach negocjuj kurs w pobliskim kantorze, korzystne kursy oferują również kantory internetowe. Możesz tu również przyjechać bez gotówki – na miejscu z łatwością znajdziesz bankomat, a karty płatnicze są tu powszechnie akceptowane. By uniknąć dodatkowych opłat, przed wyjazdem skonsultuj się ze swoim doradcą bankowym i zapytaj o korzystne produkty finansowe, na przykład kartę multiwalutową.

Ceny w Bristolu są wyższe średnio o 95%, za posiłek zapłacisz nawet 240% więcej. Przykładowe ceny:

 • lunch w fast-foodzie – 6£ (30zł)
 • lunch w restauracji z lokalnym jedzeniem – 12£ (60zł)
 • 3-daniowa kolacja w dobrej restauracji dla dwóch osób – 50£ (250zł)
 • butelka wody – 1,18£ (5,90zł)
 • kawa – 2,60£ (13zł)
 • piwo w pubie – 3,75£ (19zł)
 • taksówka – 1,11£/kilometr (5,55zł).

Transport w Bristolu

Jeśli zaznaczysz na mapie ciekawe miejsca w Bristolu, szybko przekonasz się, że najwygodniej będzie korzystać z komunikacji miejskiej. Do wyboru masz pociągi, autobusy i promy, a za bilet jednorazowy umożliwiający podróż o długości maksymalnie trzech przystanków zapłacisz 1£ (5zł). Jeśli chciałbyś zaoszczędzić lub planujesz regularne podróże, pomyśl o karcie Freedom Travelpass. Wybierz wersję 1-dniową (9£ - 45zł) lub 1-tygodniową (40£ - 200zł), umożliwią Ci one nielimitowane przejazdy wszystkimi środkami komunikacji miejskiej.

Bristol atrakcje

Bristol to miasto bardzo malownicze i artystyczne. Stąd pochodzą największe gwiazdy – triphopowy zespół Massive Attack czy słynny artysta Banksy, nie brakuje tu również świetnych scenerii do wykonania pięknych zdjęć. Koniecznie:

 • skosztuj lokalnych potraw w Bulrush – ta knajpka ma świetne opinie
 • wybierz się na zakupy do dzielnicy handlowej Broadmead
 • spędź aktywnie i mądrze dzień w At Bristol – parku naukowym
 • zrób świetne zdjęcia przy moście Clifton Suspension Bridge, wybierz się tu koniecznie o wschodzie słońca
 • poświęć leniwe popołudnie na spacer po Park Street, tu inspirowali się Banksy czy Massive Attack
 • jeśli podróżujesz z dziećmi – wybierz się do miejskiego ogrodu zoologicznego Bristol Zoo
 • zobacz na właśnie oczy statek SS Great Britain, największą atrakcję miasta. To pierwszy statek o napędzie parowym pływający po Atlantyku, na trasie Bristol-Nowy Jork.

Dokładamy wszelkich starań, by dostarczać Wam najbardziej aktualne informacje. Ostatnio aktualizowaliśmy ten artykuł w lutym 2017 roku, dlatego w momencie, w którym go czytasz, niektóre dane (takie jak ceny lub dostępne środki transportu), mogły się zmienić.

Wszystkie informacje o cenach w przeliczeniu na złotówki zamieszczone w tym artykule bazują na kursie 1GBP = 5zł.

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.