Mapa

Tanie loty Dubaj-Sydney

Najlepsze oferty lotów last minute

Pragniesz spontaniczności? Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować wyjazd. Oto wybrane przez nas najlepsze loty last minute do: Sydney.
Tylko najniższe szacowane ceny. Znaleziono w ciągu ostatnich 14 dni.

Informacje o locie z: Dubaj do: Sydney

Najtańszy bilet w obie strony w zeszłym miesiącu

2 319 zł

Linie latające bezpośrednio

2

Loty w tygodniu

22

Średni czas lotu, całkowita odległość: 12056 km

15 h 55 min

Najbardziej popularna linia lotnicza w zeszłym miesiącu

Emirates

Sydney

1 lotnisko

Często zadawane pytania

Jest jedno lotnisko w mieście Sydney: Sydney.
Najlepsza znaleziona w serwisie Skyscanner cena lotu z: Dubaj do: Sydney wynosi 2 319 zł. Znaleziona została poprzez sprawdzenie ofert różnych linii lotniczych i jest najniższą ceną w całym miesiącu.
Średni czas lotu z: Dubaj do: Sydney wynosi 15 h 55 min.
2 linie lotnicze latają bezpośrednio z: Dubaj do: Sydney.
Według stanu na Październik, jest/są 22 loty(-ów) w tygodniu z: Dubaj do: Sydney.

Top wskazówka: Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy możesz upolować tani lot z Dubaju do Sydney, skorzystaj z funkcji Skyscanner “cały miesiąc”.

Linie lotnicze Dubaj-Sydney

 • Najpopularniejszy lot: Dubaj-Sydney Qantas
 • Bezpośrednie loty Dubaj-Sydney: Qantas
 • Loty z przesiadką Dubaj-Sydney: Air China, Air India, Air Srbia, bristish Airways, Cathay Pacific, China Eastern, China Southern, Emirates, Etihad Airways, Jet Airways, Korean Air, Singapore Airlines, Thai Airways, Turkish Airlines, Virgin Australia,
 • Czas przelotu Dubaj-Sydney: ok. czternastu godzin (odległość Dubaj-Sydney w linii prostej to dwanaście tysięcy pięćdziesiąt siedem kilometrów)

Lotniska w Dubaju

Połączenia z Dubajem obsługują aż trzy lotniska: Port Lotniczy Dubaj, Al Maktoum International Airport oraz Sharjah International. Loty do Sydney odbywają się przede wszystkim z pierwszego z nich.

Lotnisko Dubaj

Port lotniczy Dubaj to jeden z ważniejszych węzłów komunikacji lotniczej na świecie i główna baza linii Emirates. Znajduje się ono w dzielnicy Al Garhoud, raptem cztery kilometry na południowy wschód od centrum miasta. Znajdują się tutaj trzy terminale.

Jak dojechać z lotniska do Dubaju:

 • metrem; bilet kosztuje ok. 5 Dhs (ok. 5 zł)
 • autobusem; bilet kosztuje ok. Dhs 3 (ok. 3 zł)
 • taksówką; szacunkowy koszt to Dhs 40 (ok. 40 zł)
 • wynajętym autem

Lotnisko Sydney

Port lotniczy Sydney (Sydney Kingsford Smith International Airport) jest największym lotniskiem w całej Australii. Jest on malowniczo zlokalizowany dziewięć kilometrów na południe od miasta u wybrzeża Oceanu Spokojnego. Znajdują się tutaj trzy terminale, ale połączenia międzynarodowe są realizowane przede wszystkim przez Terminal 1 (znany zresztą jako International Terminal).

Jak dojechać z lotniska do Sydney:

 • pociągiem; bilet kosztuje ok. 15 AUD (43 zł)
 • autobusem; bilet kosztuje ok. 3,50 AUD (10 zł)
 • taksówką; szacunkowy koszt to 40 AUD (116 zł)
 • wynajętym samochodem

Informacje praktyczne

Polacy planujący podróż do Australii musza wyrobić bezpłatną wizę. Wnioski wizowe można składać za pośrednictwem strony internetowej Ministerstwa ds. Imigracji i Obywatelstwa. Warto pamiętać, że na międzynarodowych lotniskach Australii korzysta się ze skanerów ciała. Takie prześwietlenie jest całkowicie bezpieczne i nie narusza prywatności pasażerów. Po wylądowaniu w Australii może Cię dopaść solidny jet lag. Różnica w czasie to aż dziewięć godzin. 

Pogoda, ceny i atrakcje w Sydney

Pogoda w Sydney

Klimat Sydney określa się jako subtropikalny. Oznacza to mniej więcej tyle, ze lato trwa tutaj około dziewięciu miesięcy, a średnia roczna temperatura to 22,5 °C w dzień. Najlepszy czas na odwiedzenie Sydney to miesiące od września do listopada i od marca do maja. W tym czasie, temperatury są najprzyjemniejsze, a turystów niezbyt wielu.

Ceny i waluta w Sydney

Walutą obowiązującą w Australii jest dolar australijski, który dzieli się na sto centów. Średni kurs tej waluty w 2017 roku to ok. 2,9 zł. Gotówkę możesz wypłacić na miejscu z bankomatów lub posługiwać się kartami płatniczymi. Ceny w Sydney są porównywalne do londyńskich. W restauracjach jest taniej, ale za zakupy spożywcze zapłacisz o około trzydziestu procent więcej.

Przykładowe ceny produktów i usług w Sydney:

- lunch w fast-foodzie: 10 AUD (29 zł),

- obiad w restauracji z lokalnym jedzeniem: 15 AUD (43 zł)

- przejechanie kilometra taksówką: 2,30 AUD (6,70 zł)

- kolacja w dobrej restauracji: 45 AUD (130 zł)

- piwo: 7,50 AUD (22 zł)

- kawa: 4 AUD (11,60 zł)

- butelka wody: 2,20 AUD (6,30 zł)

Transport w Sydney

Komunikacja miejsca w Sydney oferuje wiele możliwości dogodnego odkrywania miasta. Jeśli chcesz się dostać gdzieś szybko i stosunkowo niedrogo, wybierz kolejkę miejską (metro). Cena biletu zależy od pory dnia i trasy, ale nie są to kwoty wygórowane. Jeśli będziesz dużo korzystać z tego środku transportu, pomyśl o wykupieniu biletu czasowego. W Sydney dostępnych jest wiele linii autobusowych, ale trudno się z nich korzysta bez wcześniejszego przygotowania, bo nie widnieją w nich dokładne opisy tras, a jedynie dzielnica docelowa. Można jednak zawsze poradzić się kierowcy, którzy są tu bardzo pomocni.

Jest jeszcze mono rail i promy. Te środki transportu, Skyscanner proponuje jednak potraktować raczej rekreacyjnie niż jako główny środek przemieszczani się po mieście. Mono rail, czyli kolejka wąskotorowa przewiezie Cię po głównych atrakcjach miasta. Promem można się dostać do Circural Quay i Manly.

Sydney atrakcje

Największe miasto Australii, malowniczo położone między Pacyfikiem a Górami Błękitnymi,  może nieco onieśmielać swoim rozmiarem, ale na pewno nie podejściem mieszkańców. Sydney znane jest z wyjątkowego luzu. To fantastyczne miejsce, zarówno, żeby pozwiedzać, ale i odpocząć na łonie natury.

Co zobaczyć w Sydney

 • Sydney Harbour Bridge
 • dzielnica The Rocks z Cadman’s Cottage
 • kultowa Opera House
 • wyspa Cockatoo
 • Taronga Zoo
 • plaża Bondi
 • Hyde Park
 • Port Jackson

Przeczytaj też: Zwiedzanie Sydney: 8 TOP atrakcji

Dokładamy wszelkich starań, by dostarczać Wam najbardziej aktualne informacje. Ostatnio aktualizowaliśmy ten artykuł we wrześniu 2017 roku, dlatego w momencie, w którym go czytasz, niektóre dane (takie jak ceny lub dostępne środki transportu), mogły się zmienić.

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.