Mapa

Tanie loty z Lotniska Lanzarote

Lotnisko Lanzarote (ACE) to międzynarodowe lotnisko położone w miejscowości San Bartolomé na wyspie Lanzarote (Wyspy Kanaryjskie). Ponieważ nieopodal znajduje się także miejscowość Arrecife jest czasem nazywane lotniskiem Arrecife.

Jak się tam dostać?

Połączenia między lotniskiem a pobliskimi miejscowościami oferują autobusy. Linia numer 22 zawiezie pasażerów do Arrecife w raptem dziesięć minut. Linia numer 23 łączy lotnisko ze stolica wyspy i z Playa Honda, a linia numer 161 z  Playa Blanca i Puerto del Carmen.

Gdzie można stąd polecieć i jakimi liniami?

Lotnisko Lanzarote specjalizuje się w połączeniach lokalnych i europejskich. Z liniami Aer Lingus można stąd polecieć do Cork, Dublina, a sezonowo także do Shannon, z Air Berlin na lotniska Berlin-Tegel, Kolonia/Bonn, Düsseldorf, Hamburg, Leipzig/Halle, Zurych, a sezonowo także do Hannoveru, Monachium, Norymbergi i Paderborn/Lippstadt, z Air Europa do Bilbao, Madrytu, Sewilli, a sezonowo czarterem także do Cork i Shannon. Arkefly oferuje z Lanzarote loty do Amsterdamu, Binter Canarias & NAYSA na lotniska Gran Canaria i Aeropuerto de Tenerife Norte (Los Rodeos), British Airways do Londynu (Gatwick), CanaryFly na lotnisko Gran Canaria,  Condor na lotniska Berlin-Schönefeld, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Leipzig/Halle, Monachium, Paderborn/Lippstadt, Stuttgart i sezonowo do Hannoveru, easyJet do Hamburga, Liverpoolu i Londynu (Gatwick), a Edelweiss Air do Zurychu.

Enter Air Charter oferuje loty do Bydgoszczy, Warszawy (Lotnisko Chopina), Europe Airpost do Dublina, Germania do Bremen i sezonowo na lotniska Berlin-Schonefeld i Erfurt, Iberia do Madrytu, Sewilli i Walencji, Jetairfly do Brukseli, Jet Time do Billund, Jet2.com na lotniska Belfast-International, East Midlands, Glasgow-International, Leeds/Bradford, Manchester i Newcastle upon Tyne, Luxair Seasonal do Luxemburga, Monarch Airlines do Birmingham, Manchesteru, na lotniska Leeds/Bradford, Londyn-Gatwick, Londyn-Luton i sezonowo na East Midlands, Niki do Wiednia, Norwegian Air Shuttle do Oslo (Gardermoen) i sezonowo do Sztokholmu (Arlanda), a Privilege Style sezonowo lata stąd do Lizbony i Porto.

Ryanair obsługuje połączenia z Lanzarote do Barcelony, Paryża (Beauvais), Bergamo, Birmingham, Bolonii, Bournemouth, Bristol, Charleroi, Cork, Dublina, East Midlands, Edynburga, Glasgow (Prestwick), Hahn, Karlsruhe/Baden-Baden, Knock, Leeds/Bradford, Liverpoolu, Londynu (Luton i Stansted), Madrytu, Manchesteru, Santiago de Compostela, Sewilli, Shannon, Weeze, a sezonowo także do Valladolid i Saragossy.

Z liniami Thomas Cook Airlines można z Lanzarote polecieć na lotniska Belfast-International, Birmingham, Bristol, Cardiff, Glasgow-International, Londyn-Gatwick, Londyn-Stansted, Manchester i Newcastle upon Tyne, z Thomson Airways na lotniska Birmingham, Bristolu, Cardiff, Doncaster/Sheffield, Dublina, East Midlands, Exeter, Glasgow-International, Londyn-Gatwick, Londyn-Luton, Londyn-Stansted, Manchester, Newcastle upon Tyne i sezonowo Belfast-International oraz Bournemouth. Transavia.com lata stąd do Amsterdamu i Groningen, Travel Service Airlines do Dublina i Pragi, a sezonowo do Knock i Cork Airport, TUIfly do Düsseldorfu, Frankfurtu, Hannoveru, Monachium, Stuttgartu i sezonowo do Hamburga, TUIfly Nordic na lotniska Bergen, Gothenburg-Landvetter, Helsinki, Malmö, Oslo-Gardermoen, Sztokholm-Arlanda, a Vueling do Barcelony, Bilbao i Sewilli.

Na lotnisku

Na lotnisku Lanzarote znajdują się bankomaty, punkt pierwszej pomocy, VIP Lounge, sklepy wolnocłowe, sklepy z biżuterią i perfumami, butiki prasowe, kilka różnych restauracji, bary i kawiarnie. Lotnisko oferuje także pasażerom piętnaście minut bezpłatnego internetu oraz możliwość zagrania na loterii, co jest jednym z ulubionych zajęć mieszkańców Hiszpanii. 

Możesz polecieć w inne miejsce? Sprawdź pobliskie lotniska, aby więcej zaoszczędzić.

Lotniska w pobliżu: Lanzarote

Często zadawane pytania

Jest jedno lotnisko w mieście : Lanzarote.
Delta, Transavia France, KLM, transavia, Eurowings Europe, Norwegian, Czech Airlines i TUI latają do: Lanzarote bezpośrednio.

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.