Mapa

 Lotnisko Prisztina

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Prisztina albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Prisztina. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Prisztina na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Prisztina oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Prisztina. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Prisztina. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Prisztina, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Prisztina. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Prisztina, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Prisztina.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Prisztina.

Lotniska w pobliżu Prisztiny:

 Jakie linie lotnicze latają do Prisztiny

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Prisztina

Adres:
Vrelle,
10070 Lipjan,
KOSOVO

Tel:+381 (0)38 5958123

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:21° 2' 8'' E
Szerokość geograficzna:42° 34' 24'' N
Kod IATA:PRN
Kod ICAO:BKPR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.