Mapa

 Lotnisko Pointe-Noire

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Pointe-Noire albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Pointe-Noire. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Pointe-Noire na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Pointe-Noire oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Pointe-Noire. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Pointe-Noire. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Pointe-Noire, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Pointe-Noire. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Pointe-Noire, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Pointe-Noire.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Pointe-Noire.

Lotniska w pobliżu Pointe-Noire:

 Jakie linie lotnicze latają do Pointe-Noire

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Pointe-Noire

Adres:
BP 1188,
Pointe-Noire,
BRAZZAVILLE CONGO

Tel:+242 (0)941025
Faks:+242 (0)941016

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:11° 53' 8'' E
Szerokość geograficzna:4° 48' 38'' S
Kod IATA:PNR
Kod ICAO:FCPP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.