Mapa

 Lotnisko Dżudda

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Dżudda albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Dżudda. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Dżudda na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Dżudda oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Dżudda. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Dżudda. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Dżudda, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Dżudda. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Dżudda, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Dżudda.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Dżudda.

Lotniska w pobliżu Dżuddy:

 Jakie linie lotnicze latają do Dżuddy

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Dżudda

Adres:
PO Box 6326,
Jeddah 21442,
KINGDOM OF SAUDI ARABIA,
Jeddah 52025,
KINGDOM OF SAUDI ARABIA

Tel:+966 (0)2 6842227

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:39° 9' 0'' E
Szerokość geograficzna:21° 40' 59'' N
Kod IATA:JED
Kod ICAO:OEJN

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.