Mapa

 Lotnisko Dar es Salam

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Dar es Salam albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Dar es Salam. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Dar es Salam na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Dar es Salam oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Dar es Salam. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Dar es Salam. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Dar es Salam, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Dar es Salam. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Dar es Salam, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Dar es Salam.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Dar es Salam.

Lotniska w pobliżu Dar es Salam:

 Jakie linie lotnicze latają do Dar es Salam

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Dar es Salam

Adres:
Box 18032,
Dar-es-Salaam,
TANZANIA

Tel:+255 (0)51 2843403

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:39° 12' 6'' E
Szerokość geograficzna:6° 52' 31'' S
Kod IATA:DAR
Kod ICAO:HTDA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.