Mapa

 Lotnisko Bodrum

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Bodrum albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Bodrum. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Bodrum na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Bodrum oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Bodrum. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Bodrum. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Bodrum, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Bodrum. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Bodrum, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Bodrum.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Bodrum.

Lotniska w pobliżu Bodrum:

 Jakie linie lotnicze latają do Bodrum

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bodrum

Adres:
Milas / Bodrum Hava Limanı,
Milas / Bodrum,
TURKEY

Tel:+90 (0)252 5230080
Faks:+90 (0)252 5230082

Witryna:

Właściciel:
DHMİ (State Airports Authority)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:27° 40' 59'' E
Szerokość geograficzna:37° 15' 0'' N
Kod IATA:BJV
Kod ICAO:LTFE

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.