Mapa

Tanie loty Wrocław - Dublin

Najlepsze oferty lotów last minute

Pragniesz spontaniczności? Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować wyjazd. Oto wybrane przez nas najlepsze loty last minute do: Dublin.
Tylko najniższe szacowane ceny. Znaleziono w ciągu ostatnich 14 dni.

Informacje o locie z: Wrocław do: Dublin

Najtańszy bilet w obie strony w zeszłym miesiącu

163 zł

Linie latające bezpośrednio

1

Loty w tygodniu

5

Średni czas lotu, całkowita odległość: 1590 km

2 h 40 min

Najbardziej popularna linia lotnicza w zeszłym miesiącu

Ryanair

Dublin

1 lotnisko

Często zadawane pytania

Jest jedno lotnisko w mieście Dublin: Dublin.
Najlepsza znaleziona w serwisie Skyscanner cena lotu z: Wrocław do: Dublin wynosi 163 zł. Znaleziona została poprzez sprawdzenie ofert różnych linii lotniczych i jest najniższą ceną w całym miesiącu.
Średni czas lotu z: Wrocław do: Dublin wynosi 2 h 40 min.
Jedna linia lotnicza lata bezpośrednio z: Wrocław do: Dublin.
Według stanu na Grudzień, jest 5 lotów w tygodniu z: Wrocław do: Dublin.

Informacje aktualne na dzień 31.03.2016

Linie lotnicze

Z Wrocławia do Dublina dolecisz bez przesiadek. Bezpośrednie połączenie oferuje linia Ryanair, a wyloty odbywają się raz na dobę, zawsze w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. W pozostałe dni tygodnia na miejsce dolecisz liniami SAS lub Lufthansa, z przesiadkami kolejno w Kopenhadze lub w Monachium/Frankfurcie.

Lotnisko we Wrocławiu

Port lotniczy Wrocław – Starachowice im. Mikołaja Kopernika jest jedynym lotniskiem Wrocławia. Wszystkie odloty i przyloty realizowane są tu w jednym i nowoczesnym terminalu T2. Oczekiwanie na lot umilić może wizyta w jednej z siedmiu kawiarni i restauracji lub w jednym z kilkunastu sklepów i sklepików.

Lotnisko w Dublinie

Lotnisko Dublin to najbardziej ruchliwy port lotniczy Irlandii. Jest oddalony od centrum Dublina o 10 kilometrów i posiada dwa terminale. Terminalem przylotowym dla większości lotów jest Terminal 1 (obiekt numer 2 obsługuje wyłącznie pasażerów linii Aer Lingus). Przed budynkiem znajdziesz przystanki autobusowe – wybierz podróż linią DublinBus lub skorzystaj z oferty przewoźników Aircoach, Airlink lub Airport Hopper.

Po przylocie

Poruszając się po Dublinie zarówno jako pieszy, jak i kierowca, pamiętaj, że „jeździ się tu pod prąd” – czyli zgodnie z zasadami ruchu lewostronnego. Odmienne są również zasady ruchu miejskiego – przez przejście możesz przejść nawet na czerwonym świetle, jeśli tylko nie stwarzasz zagrożenia na drodze.

Warto wiedzieć

Korzystanie z komunikacji miejskiej – zarówno w mieście, jak i w okolicy lotniska – bardzo ułatwia najnowsza aplikacja wydana przez Transport of Ireland. Pobierz bezpłatnie Irish National Journey Planner, by otrzymać dostęp do rozkładów jazdy autobusów, tramwajów, pociągów i innych – łącznie 120 operatorów.

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.