Mapa

 Lotnisko Jużno-Sachalińsk

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Jużno-Sachalińsk albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Jużno-Sachalińsk. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Jużno-Sachalińsk na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Jużno-Sachalińsk oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Jużno-Sachalińsk. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Jużno-Sachalińsk. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Jużno-Sachalińsk, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Jużno-Sachalińsk. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Jużno-Sachalińsk, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Jużno-Sachalińsk.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Jużno-Sachalińsk.

Lotniska w pobliżu Jużno-Sachalińska:

 Jakie linie lotnicze latają do Jużno-Sachalińska

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Jużno-Sachalińsk

Adres:
Airport,
Yuzhno-Sakhalinsk,
Sakhalin obl.,
693015 RUSSIA

Tel:(4242) 788-311
Faks:(4242) 788-385

Witryna:

Właściciel:
ФГУП «Аэропорт Южно-Сахалинск»

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:142° 43' 3'' E
Szerokość geograficzna:46° 53' 19'' N
Kod IATA:UUS
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.