Mapa

 Lotnisko Shenzhen

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Shenzhen albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Shenzhen. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Shenzhen na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Shenzhen oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Shenzhen. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Shenzhen. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Shenzhen, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Shenzhen. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Shenzhen, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Shenzhen.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Shenzhen.

Lotniska w pobliżu Shenzhen:

 Jakie linie lotnicze latają do Shenzhen

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Shenzhen

Adres:
Shenzhen Airport (Group) Co,
Baoan District,
Shenzhen 518128,
Guangdong,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Tel:+86 (0)755 27776268

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:113° 48' 29'' E
Szerokość geograficzna:22° 38' 24'' N
Kod IATA:SZX
Kod ICAO:ZGSZ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.