Mapa

 Lotnisko Jersey

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Jersey albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Jersey. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Jersey na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Jersey oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Jersey. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Jersey. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Jersey, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Jersey. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Jersey, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Jersey.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Jersey.

Lotniska w pobliżu Jersey:

 Jakie linie lotnicze latają do Jersey

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Jersey

Adres:
Jersey Airport,
Jersey,
Channel Islands,
JE1 1BY,
UNITED KINGDOM

Tel:+44 (0)1534 492000
Faks:+44 (0)1534 746831

Witryna:

Właściciel:
Jersey Airport

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:2° 13' 0'' W
Szerokość geograficzna:49° 12' 39'' N
Kod IATA:JER
Kod ICAO:EGJJ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.