Mapa

 Lotnisko Al-Basra

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Al-Basra albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Al-Basra. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Al-Basra na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Al-Basra oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Al-Basra. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Al-Basra. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Al-Basra, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Al-Basra. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Al-Basra, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Al-Basra.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Al-Basra.

Lotniska w pobliżu Al-Basry:

 Jakie linie lotnicze latają do Al-Basry

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Al-Basra

Adres:
PO Box 23006,
Basrah,
IRAQ

Tel:+964 (0)40 8863999

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:47° 39' 43'' E
Szerokość geograficzna:30° 32' 57'' N
Kod IATA:BSR
Kod ICAO:ORMM

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.