Birmingham

3 mar 20204 mar 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Birmingham na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Birmingham lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Birmingham

od 384 zł
od 671 zł
od 789 zł

Co podróżni mówią o mieście Birmingham?

9,8
Podróżujące rodziny
8,3
Maniacy historii
7,7
Miłośnicy natury
7,7
Smakosze
7,1
Miłośnicy sztuki
Opinie użytkowników (67)
Cally Staffiere
Cally StaffiereWolverhampton
27.07.2019

To nie jest dla mnie najlepsze miasto. Jest zawsze bardzo zajęty, a niektóre sklepy są dość drogie.

Marcia Thomas
Marcia ThomasNottingham
18.12.2015

Birmingham jest tak doskonałym miejscem do odwiedzenia wielu sklepów, ma to wszystko Nowy dworzec kolejowy jest doskonałym miejscem na zakupy i robi wrażenie lekkiego otwarcia z górnymi piętrami, które uwielbiam tam chodzić Niemieckie jarmarki bożonarodzeniowe właśnie tam były i były niesamowite

Erika Gimes
Erika Gimes
05.12.2019

Imádtam, a sétányait, az épületeit azt ahogy a csatorna keresztül szeli a várost. Minden percét.

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKelang
04.03.2015

Birmingham is very famous and always crowded and popular. Every people like to see the Queen's Palace and watch the changing guard. Sometimes when it is raining, then they will cancelled the events and everyone so disappointed.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Styczeń; średnia cena noclegu to wówczas 369 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Birmingham to Listopad, ze średnią ceną 461 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Luty w zeszłym roku wynosiła 436 zł za dobę. To 3% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 423 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Birmingham przewidywana średnia temperatura w miesiącu Luty to 4,2°C/39,5°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 21,5°C/70,7°F. Najchłodniejszy miesiąc to Luty, ze średnią temperaturą 0,5°C/32,9°F.
Lotnisko położone najbliżej: Birmingham to Birmingham International (BHX) (10,43 km). Inne pobliskie lotniska to: East Midlands (53,78 km) Nottingham (73,03 km)

Zaplanuj podróż do: Wielka Brytania