Mapa

Tanie loty Warszawa Modlin - Barcelona

Najlepsze oferty lotów last minute

Pragniesz spontaniczności? Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować wyjazd. Oto wybrane przez nas najlepsze loty last minute do: Barcelona.
Tylko najniższe szacowane ceny. Znaleziono w ciągu ostatnich 14 dni.

Informacje o locie z: Warszawa Modlin do: Barcelona

Najtańszy bilet w obie strony w zeszłym miesiącu

168 zł

Linie latające bezpośrednio

1

Loty w tygodniu

5

Średni czas lotu, całkowita odległość: 1870 km

3 h 10 min

Najbardziej popularna linia lotnicza w zeszłym miesiącu

Ryanair

Barcelona

1 lotnisko

Często zadawane pytania

Jest jedno lotnisko w mieście Barcelona: Barcelona.
Najlepsza znaleziona w serwisie Skyscanner cena lotu z: Warszawa Modlin do: Barcelona wynosi 168 zł. Znaleziona została poprzez sprawdzenie ofert różnych linii lotniczych i jest najniższą ceną w całym miesiącu.
Średni czas lotu z: Warszawa Modlin do: Barcelona wynosi 3 h 10 min.
Jedna linia lotnicza lata bezpośrednio z: Warszawa Modlin do: Barcelona.
Według stanu na Listopad, jest 5 lotów w tygodniu z: Warszawa Modlin do: Barcelona.

Loty z Warszawy-Modlin do Barcelony

Informacje aktualne na kwiecień 2016

 

Linie lotnicze na trasie Warszawa-Modlin do Barcelony

Stolica Katalonii to jeden z najbardziej popularnych kierunków wyjazdowych wśród Polaków. Do międzynarodowego lotniska El Prat można dolecieć z portu lotniczego Warszawa-Modlin z tanim przewoźnikiem Ryanair. Podróż na tej trasie trwa około trzech godzin.

 

Terminal wylotów na lotnisku Warszawa-Modlin

Port Lotniczy Warszawa-Modlin to mniejsze z dwóch (obok Okęcia) lotnisko obsługujące połączenia z Warszawą. Jest ono położone w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, około czterdzieści kilometrów od centrum stolicy. Z Warszawy  można na nie dojechać pociągiem Kolei Mazowieckich, samochodem drogą krajową nr 62 lub autobusem. Modlin to niewielkie lotnisko, ma jednak wszystko co może się przydać przed lotem. Do dyspozycji pasażerów jest bistro, restauracje, sklepy Duty Free i saloniki prasowe. Można też skorzystać z bezpłatnego i nieograniczonego dostępu do internetu.

 

Terminal przylotów w Barcelonie

Port Lotniczy Barcelona, znany też jako El Prat, to główne lotnisko obsługujące połączenia z Barceloną, najważniejsze lotnisko Katalonii i jedno z największych lotnisk w Hiszpanii. Jest ono położone około dwanaście kilometrów od centrum miasta i jest z nim dobrze skomunikowane. Do Barcelony z El Prat można dojechać autobusem Aerobús. Działa on codziennie od 5:30 do 1:00, a podróż do Plaça de Catalunya, który jest przystankiem końcowym, trwa około pół godziny. Nieco dłużej, ale i taniej można dojechać do tego samego placu autobusem numer 46. Korzystnym rozwiązaniem jest także podróż z lotniska pociągiem RENFE R2 Nord, który dojeżdża do stacji Sants w niecałe dwadzieścia minut. Można też skorzystać z taksówki albo minibusa. To droższe rozwiązania, ale jeśli podróżujesz w kilka osób, można podzielić się kosztami.

 

Informacje praktyczne

Obywatele polscy podróżujący do Barcelony korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej. Na podstawie tego porozumienia, do wjazdu na teren Hiszpanii wystarczy dowód osobisty. Nie jest wymagana wiza ani pokazanie ważnego paszportu, pod warunkiem, że pobyt nie przekroczy dziewięćdziesięciu dni.

 

Czego spodziewać się po przylocie?

Warto pamiętać, że Katalończycy mają bardzo silne poczucie lokalnej tożsamości, co lubią podkreślać. Nawet jeśli znasz język hiszpański, w wielu miejscach spotkasz się z użyciem katalońskiego, który znacznie różni się od standardowego castellano.

Barcelona to bardzo popularny kierunek wakacyjny. Szczególnie w sezonie trzeba tu uważać na kieszonkowców. Pamiętaj, aby przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa: nie zostawiaj swoich bagaży bez opieki i trzymaj portfel w trudno dostępnym miejscu. Paszport, karty kredytowe i większą ilość gotówki najlepiej zostawić w hotelowym pokoju albo sejfie.

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.