Mapa

 Lotnisko Salvador

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Salvador albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Salvador. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Salvador na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Salvador oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Salvador. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Salvador. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Salvador, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Salvador. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Salvador, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Salvador.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Salvador.

Lotniska w pobliżu Salvador:

 Jakie linie lotnicze latają do Salvador

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Salvador

Adres:
Terminal de Passageiros 1° andar,
Praca Gago Continho,
CEP 41520-570 Salvador BA,
BRAZIL

Tel:+55 (0)71 2041130
Faks:+55 (0)71 2041269

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:38° 19' 59'' W
Szerokość geograficzna:12° 55' 0'' S
Kod IATA:SSA
Kod ICAO:SBSV

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.