Mapa

 Lotnisko Piza

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Piza albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Piza. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Piza na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Piza oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Piza. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Piza. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Piza, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Piza. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Piza, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Piza.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Piza.

Lotniska w pobliżu Pizy:

 Jakie linie lotnicze latają do Pizy

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Piza

Adres:
Societa Aeroporto Toscano-SAT,
I-56100 Pisa,
ITALY

Tel:+39 (0)50 849300
Faks:+39 (0)50 894623

Witryna:

Właściciel:
Aeronautica Militare Italiana - Società Aeroporto Toscano S.p.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:10° 23' 34'' E
Szerokość geograficzna:43° 40' 50'' N
Kod IATA:PSA
Kod ICAO:LIRP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.