Mapa

 Lotnisko Niagań

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Niagań albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Niagań. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Niagań na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Niagań oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Niagań. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Niagań. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Niagań, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Niagań. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Niagań, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Niagań.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Niagań.

Lotniska w pobliżu Niagania:

 Jakie linie lotnicze latają do Niagania

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Niagań

Adres:
Airport Nyagan,
Khanty-Mansiyskiy a.o.,
Tyumen obl.,
628180 RUSSIA

Tel:+7 (0)346 7295558, 7295502
Faks:+7 (0)346 7295534

Witryna:

Właściciel:
JSC Airport Nyagan

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:65° 36' 9'' E
Szerokość geograficzna:62° 6' 6'' N
Kod IATA:NYA
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.