Mapa

 Lotnisko Managua

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Managua albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Managua. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Managua na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Managua oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Managua. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Managua. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Managua, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Managua. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Managua, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Managua.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Managua.

Lotniska w pobliżu Managua:

 Jakie linie lotnicze latają do Managua

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Managua

Adres:
Aptdo 5179,
Managua DN,
NICARAGUA,
KM 11 Carretera Norte,
Managua DN,
NICARAGUA

Tel:+505 (0)2 331624

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:86° 10' 6'' W
Szerokość geograficzna:12° 8' 27'' N
Kod IATA:MGA
Kod ICAO:MNMG

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.