Mapa

 Lotnisko Kos Ippokratis

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kos Ippokratis albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kos Ippokratis. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kos Ippokratis na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kos Ippokratis oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kos Ippokratis. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kos Ippokratis. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kos Ippokratis, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kos Ippokratis. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kos Ippokratis, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kos Ippokratis.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kos Ippokratis.

Lotniska w pobliżu Kos Ippokratis:

 Jakie linie lotnicze latają do Kos Ippokratis

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kos Ippokratis

Adres:
853 02 Kos,
GREECE

Tel:+30 (0)2242 056000
Faks:+30 (0)22420 51833

Witryna:

Właściciel:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:27° 5' 43'' E
Szerokość geograficzna:36° 47' 35'' N
Kod IATA:KGS
Kod ICAO:LGKO

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.