Mapa

 Lotnisko Cziang Raj

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Cziang Raj albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Cziang Raj. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Cziang Raj na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Cziang Raj oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Cziang Raj. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Cziang Raj. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Cziang Raj, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Cziang Raj. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Cziang Raj, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Cziang Raj.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Cziang Raj.

Lotniska w pobliżu Cziang Raj:

 Jakie linie lotnicze latają do Cziang Raj

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Cziang Raj

Adres:
404 Moo 10,
Tambol Rim Kok Ban Du,
Amphoe Muang,
Chiang Rai 57100,
THAILAND

Tel:+66 (0)53 793048

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:99° 52' 59'' E
Szerokość geograficzna:19° 57' 9'' N
Kod IATA:CEI
Kod ICAO:VTCT

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.