Mapa

 Lotnisko Aden

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Aden albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Aden. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Aden na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Aden oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Aden. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Aden. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Aden, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Aden. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Aden, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Aden.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Aden.

Lotniska w pobliżu Aden:

 Jakie linie lotnicze latają do Aden

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Aden

Adres:
PO Box 424,
Crater,
Aden,
REPUBLIC OF YEMEN,
Crater,
Aden,
REPUBLIC OF YEMEN

Tel:+967 (0)2 43626
Faks:+967 (0)2 231383

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:45° 1' 50'' E
Szerokość geograficzna:12° 49' 40'' N
Kod IATA:ADE
Kod ICAO:OYAA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.