Wypożyczalnie samochodów - Eindhoven - Porównaj ceny ze Skyscanner

Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

###Wypożyczanie samochodu na lotnisku Eindhoven Zamieszczone w tekście informacje pochodzą z czerwca 2015

Eindhoven to holenderska stolica designu, nowoczesne miasto Philipsa (którego fabryce żarówek w znacznym stopniu zawdzięcza swój rozwój) pełne wartych zobaczenia galerii i muzeów. Położone w południowej części Holandii, w otoczeniu malowniczej prowincji, stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania tej części Nederlandów i oddalonej o rzut beretem Belgii. Z wyszukiwarką Skycanner bez problemu znajdziemy najlepsze oferty najmu, zarezerwujemy optymalne auto i odbierzemy je zaraz po wylądowaniu.
###Gdzie wypożyczyć? Samochód najłatwiej jest zarezerwować przez Internet i odebrać na lotnisku zaraz po przylocie. Z wyszukiwarką Skyscanner bez trudu znajdziemy najlepsze oferty. Wypożyczalnie aut mieszczą się w budynku Luchthavenweg 13 po lewej stronie od wyjścia z terminala. Do wyboru mamy cztery wypożyczalnie: Hertz, Avis, Europcar i Sixt. Odbiór aut mieści się na dobrze oznakowanej, specjalnie wydzielonej sekcji parkingu, przy wjeździe na lotnisko. ###Stacje benzynowe w pobliżu lotniska Eindhoven Jadąc od strony miasta najlepiej jest skorzystać z położonej po drodze stacji BP. Mieści się ona na rogu Benkenlaan przy zjeździe w Noord Brabantlaan, stacja jest przy samym rondzie więc można z niej skorzystać niezależnie, z której strony jedziemy. ###Wycieczki z Eindhoven Mając do dyspozycji samochód, możemy bez problemu wybrać się szlakiem wczesnych lat twórczości Van Gogha, zwiedzić tętniące życiem Maastricht, belgijską stolicę brylantów - Antwerpię czy wybrać się na szalone zakupy do największego outletu w Europie w Roermond. ###Maastricht, Holandia To najstarsze miasto w Holandii, którego początki sięgają Cesarstwa Rzymskiego. Do dziś stoi tu wzniesiony w IX wieku most, a także działa, w prawie niezmienionej formie, jeden z najstarszych dworców kolejowych w Europie. Dzisiejsze Maastricht to przede wszystkim miasteczko studenckie o szalonym życiu nocnym i licznych rozrywkach. Co szósty mieszkaniec Maastricht to student któregoś z miejscowych uniwersytetów. Żeby w pełni doświadczyć jego atmosfery, warto przyjechać tu w sierpniu, kiedy tradycyjnie odbywa się "wprowadzenie" nowego rocznika. Spragnieni imprez turyści mogą bez problemu dostać się tu z Eindhoven autostradą A2. Podróż trwa zaledwie godzinę. ###Antwerpia, Belgia Równie łatwo można przekroczyć granicę państwa i udać się do Belgii, a dokładnie jej drugiego co do wielkości miasta i największego portu - Antwerpii. Rodzinne miasto Rubensa nie zawiedzie oczekiwań najbardziej nawet wybrednych miłośników sztuki. Oferta tutejszych galerii naprawdę trzyma światowy poziom. To także ważny ośrodek handlu diamentami i europejskiej mody. Spacer po mieście umilą nam widoki zabytkowej twierdzy, olśniewającej katedry i średniowieczna zabudowa brukowanych uliczek z umiejętnie wplecionymi, współczesnymi akcentami. Wyjeżdżając z Eindhoven ulicą Karel de Grotelaan, zjedziemy na trasę N2, która doprowadzi nas do E34. Jadąc nią na zachód dotrzemy do antwerpskiej obwodnicy R10. Choć zarówno Belgia, jak i Holandia należą do strefy Shoengen, przed wyjazdem warto zgłosić w wypożyczalni zamiar opuszczenia kraju.
###Nuenen, Holandia Zmęczeni miejskimi rozrywkami, możemy zaplanować sobie spokojny dzień na holenderskiej prowincji, podążając szlakiem najbardziej chyba rozpoznawalnego, holenderskiego artysty Gustawa van Gogha. Położona zaledwie 10 km od Eindhoven miejscowość Neunen, to miejsce wczesnego okresu jego twórczości i źródło wielu inspiracji w późniejszych dziełach. Warto urządzić sobie spacer szlakiem ulubionych miejsc malarza, które są tu klarownie oznakowane. Na lokalnym cmentarzu, możemy także odwiedzić grób jego ojca. Z Eindhoven w kwadrans dojedziemy tu trasą A270 i skręcając w oznakowany drogowskazem zjazd na Neunen. ###Zakupy w Roermond, Holandia Zainspirowani trendami z Anwerpii i Maastricht możemy wybrać się na zakupy do największego outletu w Europie, który mieści się w miasteczku Roermond. McArthur Glen Designer Outlet, na pewno przyprawi nas o ból głowy. A kiedy zmęczą nas zakupy możemy wybrać się na relaksujący spacer po średniowiecznych uliczkach, tego ładnego miasteczka. Z Eindhoven możemy dojechać tu trasą E25, a na zjeździe Kelpen-Oler zjechać w N280 i kierować się na zachód.

Europcar
Sixt
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.

*Jest to cena szacunkowa, która ma pomóc w dokonaniu wyboru z dużej liczby możliwości. Dzisiejsza cena opiera się na średniej najniższych cen znalezionych w serwisie Skyscanner w każdym z ostatnich 15 dni.